Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Utrzymanie czystości, mycie okien oraz sprzątanie terenu zewnętrznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Zamawiający
Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7781346888
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| D.P Remonty Serwis Daniel Szustak, | Poznań | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | D.P Remonty Serwis Daniel Szustak, (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 61 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90910000-9)
Najniższa cena
22 140 PLN
Średnia cena
174 628 PLN
Najwyższa cena
778 059 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bartosz Bilski Kalisz | 4 | 49 908 PLN | 199 632 PLN |
| Mar Eko Sp z o.o. Poznań | 4 | - | - |
| PUH „CLEANEX” Waldemar Rogodziński Konin | 2 | 36 900 PLN | 65 928 PLN |
| PHU Szymon Grzebyszak Żerków | 2 | 142 434 PLN | 284 868 PLN |
| FM Integrated Solutions sp. z o.o. Wrocław | 2 | - | 52 534 PLN |
| Spółdzielnia “Dozór” w Gnieźnie Gniezno | 1 | 229 961 PLN | 229 961 PLN |
| Agencja Ochrony Osób i Mienia Norbert Zimny Jarocin | 1 | - | - |
| Vigor Edukacja Sp. z o.o. Sp.k. Poznań | 1 | 425 359 PLN | 425 359 PLN |
| PHU „Cleanex” Waldemar Rogodziński Konin | 1 | 101 844 PLN | 101 844 PLN |
| Firma Handlowo-Usługowa Artur Chudziak Dobrojewo 78 | 1 | 36 000 PLN | 36 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sprzątanie trasy biegowej podczas 25. Poznań Maraton
2026-08-10 06:18:22Z
Świadczenie usługi utrzymania czystości i porządku w obiekcie Aquaparku w Pile
2026-08-03 12:53:40Z
Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w II półroczu 2026
2026-07-17 11:10:51Z
Usługa sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni i urządzeń Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie w dwóch lokalizacjach
2026-07-14 07:20:02Z
Świadczenie usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości na nieruchomościach będących w zasobach i zarządzie Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o. o. w Ostrowie Wielkopolskim
2026-07-09 09:38:09Z
Sprzątanie pomieszczeń w budynkach Domu Pomocy Społecznej w Koninie w I półroczu 2026
2026-07-02 11:23:45Z
Sprzątanie trasy biegowej podczas Wings for Life World Run
2026-06-09 07:12:27Z
Świadczenie dla Sądu Rejonowego w Turku kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń wewnętrznych i terenów zewnętrznych
2026-06-03 12:01:36Z
„Usługa w zakresie kompleksowego utrzymania czystości”
2026-05-26 19:34:09Z
Utrzymanie czystości, mycie okien oraz sprzątanie terenu zewnętrznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
2026-05-18 09:38:01Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00248166 z dnia 2026-05-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Utrzymanie czystości, mycie okien oraz sprzątanie terenu zewnętrznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257816
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Niepodległości 34
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-714
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umww.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.umww.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dca537c6-d6ac-4834-b4a9-ea85988d100f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248166
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 95500-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027) Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 Projekt: Wsparcie procesu wdrażania FEW Informacje o funduszach Unii Europejskiej ; Projekt: Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Utrzymanie czystości, mycie okien oraz sprzątanie terenu zewnętrznego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych i przynależnych, przestrzeni ogólnodostępnych, mycia okien w budynkach użytkowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34, al. Niepodległości 16/18, ul. Kościuszki 95 oraz sprzątania terenu na zewnątrz budynków przy al. Niepodległości 34, ul. Kościuszki 95, ul. Nowowiejskiego 37 w Poznaniu.
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-05-01 do 2026-04-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): D.P Remonty Serwis Daniel Szustak,
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1484655,72 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 284595-2025 Dz.U. S: 85/2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zwiększenie powierzchni do sprzątania
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
na podst. par. 11 ust. 1 umowy- zwiększenie powierzchni terenu zewnętrznego do sprzątania
5.4.6.) Wartość zmiany: 2004,20
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1482899,85 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 18.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE