Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 07:00 (5 dni)

Świadczenie dla pracowników, kandydatów do pracy, innych osób wykonujących prace na rzecz SM m.st. Warszawy usług medycznych w zakresie med. pracy i profil. (szczepienia) na 24 m-ce z opcją

Aktywny Usługi 2026/BZP 00401105

Numer referencyjny: SM.WZP.251.28.2026

Zamawiający

Miasto Stołeczne Warszawa - Straż Miejska m.st. Warszawy

Młynarska 43/45

01-170 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5262150068

REGON: 015271428

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę dla pracowników, kandydatów do pracy oraz innych osób wykonujących prace na rzecz Straży Miejskiej m.st. Warszawy, usług medycznych w zakresie medycyny pracy i profilaktyki (szczepienia). Wykonawca będzie świadczył usługi określone w ust. 1, w zakresie i na warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz postanowień Wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 80%
Termin wykonania badań 10%
Liczba placówek medycznych na terenie m.st. Warszawy, w których będzie świadczona usługa medycyny pracy 10%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 60 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85121000-3 - Usługi medyczne)

Najniższa cena

365 PLN

Średnia cena

167 751 PLN

Najwyższa cena

681 070 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Centrum Medyczne Popularna Bednarczyk Sp. k. Warszawa 2 190 377 PLN 190 377 PLN
Indywidualna Praktyka Lekarska Alicja Chrościcka Łódź 2 54 000 PLN 54 000 PLN
Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek” SPZOZ Warszawa 2 367 PLN 72 000 PLN
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ Warszawa 2 1 533 PLN 892 000 PLN
Praktyka Lekarska Łukasz Pacek Przasnysz 2 - 45 000 PLN
PZU Zdrowie S.A. Warszawa 2 - -
Iryna Krasovska Felczer - 2160412 Warszawa 1 - -
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce im. dr. Józefa Psarskiego Ostrołęka 1 - -
RAFAŁ SURMA RAFF- Usługi lekarskie Rafał Surma Marki 1 - -
PZU Zdrowie S.A. Warszawa 1 484 410 PLN 484 410 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

ŚWIADCZENIE USŁUG Z ZAKRESU MEDYCYNY PRACY

CenterMed Warszawa Sp. z o.o. 738 PLN

2026-09-01 10:02:51Z

Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy

Petra Medica Sp. z o.o. 529 311 PLN

2026-08-20 13:05:24Z

Świadczenie usług z zakresu prywatnej opieki zdrowotnej dla pracowników Centrum Informatyki Resortu Finansów oraz członków ich rodzin.

PZU Zdrowie S.A. -

2026-08-17 14:24:56Z

Świadczenie usług profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2027 r. dla pracowników II Oddziału ZUS w Warszawie

Centrum Medyczne Popularna Bednarczyk Sp. k. 190 377 PLN

2026-08-13 08:10:32Z

Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 10 (300 h)

Praktyka Lekarska Łukasz Pacek 45 000 PLN

2026-08-11 11:56:04Z

Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 9 (360 h)

Indywidualna Praktyka Lekarska Alicja Chrościcka 54 000 PLN

2026-08-11 11:48:55Z

Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 6 (800 h)

Indywidualna Praktyka Lekarska Alicja Chrościcka -

2026-08-10 09:05:36Z

Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 3 (1.200 h)

Praktyka Lekarska Łukasz Pacek -

2026-08-10 09:03:38Z

Świadczenie usług medycznych dla pracowników Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia

LUX MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-07-20 08:38:13Z

Świadczenie usług zdrowotnych

LUX MED Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-07-06 11:21:16Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 360 PLN Średnia: 197 907 PLN Max: 892 625 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie dla pracowników, kandydatów do pracy, innych osób wykonujących prace na rzecz SM m.st. Warszawy usług medycznych w zakresie med. pracy i profil. (szczepienia) na 24 m-ce z opcją

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Straż Miejska m.st. Warszawy

1.3.) Oddział zamawiającego: Straż Miejska m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015271428

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młynarska 43/45

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-170

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@strazmiejska.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.strazmiejska.waw.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie dla pracowników, kandydatów do pracy, innych osób wykonujących prace na rzecz SM m.st. Warszawy usług medycznych w zakresie med. pracy i profil. (szczepienia) na 24 m-ce z opcją

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff71232a-705b-4305-a987-905ad766ab3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401105

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020136/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadcz. dla pracowników, kandydatów do pracy, innych osób wyk. prace na rzecz SM m.st. Warszawy usług med. w zakresie med. pracy i profil.(szczepienia)na 24 m-ce z opcją przedłuż. o kolejne 12 m-cy

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.strazmiejska.waw.pl/

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://strazmiejska-waw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu Platformy zakupowej znajdującej się pod adresem: http://strazmiejska-waw.logintrade.net/rejestracja/.
2. Zamawiający zaleca, aby Wykonawca przed przystąpieniem do postępowania zapoznał się z Regulaminem Korzystania z Platformy zakupowej oraz Instrukcją Użytkowników znajdującymi się pod adresem:
https://strazmiejskawaw.logintrade.net/rejestracja/regulamin.html w zakładce REGULAMIN oraz pod adresem:
https://strazmiejskawaw.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html w zakładce INSTRUKCJE.
3. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne i nie jest wymagana rejestracja, ani logowanie na Platformie, tym niemniej Zamawiający zaleca rejestrację oraz logowanie co najmniej przy składaniu oferty.
4. Do połączenia używany jest szyfrowany protokół HTTPS. Szyfrowanie danych odbywa się przy pomocy protokołu SSL. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Wykonawca posiadający konto na Platformie ma dostęp do możliwości złożenia, zmiany, wycofania oferty, a także funkcjonalności pozwalających na zadawanie pytań do treści SWZ oraz komunikację z Zamawiającym w pozostałych obszarach.
5. Dopuszczalne przeglądarki internetowe:
a) Internet Explorer 10 i nowsze, Edge,
b) Google Chrome,
c) Mozilla Firefox,
d) Opera.
6. Pozostałe wymagania techniczne:
a) dostęp do sieci Internet,
b) obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest – ajax,
c) włączona obsługa JavaScript,
d) zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s,
e) zainstalowany Acrobat Reader,
f) zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java - Java SE Runtime Environment 6 Update 24 lub nowszy.
7. Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy zakupowej, określone w Regulaminie Platformy oraz zobowiązuje się korzystając z Platformy przestrzegać postanowień tego regulaminu.
8. Za datę i godzinę złożenia oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na Platformie tj. datę i godzinę (z dokładnością do 1 sekundy). Zamawiający
wyjaśnia, że data, godzina, minuta i sekunda wysłania przez Wykonawcę oferty na platformę, to czas, w którym zostanie potwierdzone złożenie oferty przez Wykonawców.
9. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452).
10. W przypadku pytań należy skorzystać z pomocy przeznaczonej dla Wykonawców, gdzie można uzyskać wszelkie informacje związane z procesem rejestracji, składania ofert czy innych aspektów technicznych dotyczących platformy, dostępnej od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 pod nr tel. +48 71 787 35 34 lub helpdesk@logintrade.net.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje znajdują się w Rozdziale XXIV SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: SM.WZP.251.28.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę dla pracowników, kandydatów do pracy oraz innych osób wykonujących prace na rzecz Straży Miejskiej m.st. Warszawy, usług medycznych w zakresie medycyny pracy i profilaktyki (szczepienia). Wykonawca będzie świadczył usługi określone w ust. 1, w zakresie i na warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz postanowień Wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. Prawo opcji polegać będzie na wydłużeniu świadczenie przez Wykonawcę dla pracowników, kandydatów do pracy oraz innych osób wykonujących prace na rzecz Straży Miejskiej m.st. Warszawy, usług medycznych w zakresie medycyny pracy i profilaktyki (szczepienia) o 12 miesięcy. Szczegółowy opis opcji znajduje się w § 16 Załącznika Nr 4 do SWZ – Wzór umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 80

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin wykonania badań

4.3.6.) Waga: 10

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Liczba placówek medycznych na terenie m.st. Warszawy, w których będzie świadczona usługa medycyny pracy

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki w następującym zakresie:
1) posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający wymaga aby Wykonawca był wpisany do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą prowadzonego przez właściwego wojewodę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j.: Dz. U. z 2025 poz. 450 ze zm.);
2) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że wykonał lub wykonuje należycie w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert (jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie) co najmniej 2 umowy polegające na świadczeniu usług z zakresu medycyny pracy i profilaktyki, obejmujące co najmniej 1 200 pracowników każda, o wartości zrealizowanej usługi nie mniejszej niż 1 000 000,00 zł każda oraz załączy dokumenty potwierdzające, że usługi te zostały lub są wykonane należycie.
UWAGA!
Zamawiający nie dopuszcza sumowania umów w celu wykazania spełniania warunku udziału w postępowaniu.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: - aktualny dokument potwierdzający wpis do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą prowadzonego przez właściwego wojewodę zgodnie z przepisami ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t.j.: Dz. U. z 2025 poz. 450 ze zm.).
- wykaz usług wykonanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane – sporządzony wg wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ wraz z załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie.
Dowodami, o których mowa powyżej, są:
• referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane. Jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów przedkłada oświadczenie własne;
• w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.

Wzór wykazu stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Pozostałe oświadczenia i dokumenty zostały wskazane w SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2) Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty w formie elektronicznej.
3) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 3 do SWZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
4) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w ofercie, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy.
5) Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiany umowy zostały określone w treści Załącznika Nr 4 do SWZ – Wzór umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://strazmiejska-waw.logintrade.net

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 5

8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:

Zamawiający dopuści do negocjacji maksymalnie 5 (pięciu) Wykonawców. W przypadku gdy w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu wpłynie więcej ofert, Zamawiający zastosuje wskazane w Rozdziale XIX SWZ kryteria oceny ofert. Wykonawcy (maksymalnie w liczbie 5), którzy otrzymają najwyższą liczbę punktów, zostaną zaproszeni do udziału do negocjacji – z zastrzeżeniem, że Zamawiający może odstąpić bez podawania przyczyny, od przeprowadzenia negocjacji.

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Umowa obowiązuje do upływu okresu, na jaki została zawarta, z uwzględnieniem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, albo do dnia, w którym Zamawiający poinformuje Wykonawcę o wyczerpaniu co najmniej 96% kwoty określonej w § 13 ust. 1 lub 2 Wzoru umowy – w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.
2. Zamawiający żąda zabezpieczenia należytego wykonania w wysokości 5% wynagrodzenia umownego brutto.
3. Z uwagi na brak możliwości technicznej podziału jednego z kryteriów, Zamawiający informuje, że w celu wyboru najkorzystniejszej oferty przyjął kryterium:
1) Cena całkowita brutto (C) – 80%
dzieląc to kryterium w następujący sposób:
a) Cena brutto za zamówienie podstawowe (Cp) – 60%
b) Cena brutto za zamówienie objęte prawem opcji (Co) – 20%
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
20.08.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 85121000-3 - Usługi medyczne
85121000-3 (Usługi medyczne)

Okres realizacji

36 miesiące