Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 54 000 PLN
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 9 (360 h)
Zamawiający
Izba Wytrzeźwiń w Płocku
Medyczna 1
09-400 Płock, Mazowieckie
NIP: 7740020612
REGON: 000690476
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Indywidualna Praktyka Lekarska Alicja Chrościcka | Łódź | 7272889132 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Indywidualna Praktyka Lekarska Alicja Chrościcka (Łódź) | Umowa podpisana | 54 000 PLN | 54 000 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 60 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85121000-3)
Najniższa cena
365 PLN
Średnia cena
167 751 PLN
Najwyższa cena
681 070 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Centrum Medyczne Popularna Bednarczyk Sp. k. Warszawa | 2 | 190 377 PLN | 190 377 PLN |
| Indywidualna Praktyka Lekarska Alicja Chrościcka Łódź | 2 | 54 000 PLN | 54 000 PLN |
| Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek” SPZOZ Warszawa | 2 | 367 PLN | 72 000 PLN |
| Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ Warszawa | 2 | 1 533 PLN | 892 000 PLN |
| Praktyka Lekarska Łukasz Pacek Przasnysz | 2 | - | 45 000 PLN |
| PZU Zdrowie S.A. Warszawa | 2 | - | - |
| Iryna Krasovska Felczer - 2160412 Warszawa | 1 | - | - |
| Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce im. dr. Józefa Psarskiego Ostrołęka | 1 | - | - |
| RAFAŁ SURMA RAFF- Usługi lekarskie Rafał Surma Marki | 1 | - | - |
| PZU Zdrowie S.A. Warszawa | 1 | 484 410 PLN | 484 410 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
ŚWIADCZENIE USŁUG Z ZAKRESU MEDYCYNY PRACY
2026-09-01 10:02:51Z
Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy
2026-08-20 13:05:24Z
Świadczenie usług z zakresu prywatnej opieki zdrowotnej dla pracowników Centrum Informatyki Resortu Finansów oraz członków ich rodzin.
2026-08-17 14:24:56Z
Świadczenie usług profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2027 r. dla pracowników II Oddziału ZUS w Warszawie
2026-08-13 08:10:32Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 10 (300 h)
2026-08-11 11:56:04Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 9 (360 h)
2026-08-11 11:48:55Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 6 (800 h)
2026-08-10 09:05:36Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 3 (1.200 h)
2026-08-10 09:03:38Z
Świadczenie usług medycznych dla pracowników Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia
2026-07-20 08:38:13Z
Świadczenie usług zdrowotnych
2026-07-06 11:21:16Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387536 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 9 (360 h)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Wytrzeźwiń w Płocku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000690476
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Medyczna 1
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@iw.plock.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://iw.plock.eu
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 9 (360 h)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1f7bd4a-4b94-41ba-b55a-ad672f67d98e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387536
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
postępowanie zostanie przeprowadzone na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych – w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione. W uprzednio prowadzonym postępowaniu dopuszczono składanie ofert częściowych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 54000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług medycznych w 2026r. w maksymalnej ilości godzin 360 (Część 9)
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Indywidualna Praktyka Lekarska Alicja Chrościcka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272889132
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 54 000 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.6
- Próg unijny
- Poniżej progów UE