Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług zdrowotnych
Zamawiający
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5220018559
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| LUX MED Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością | Warszawa | 5272523080 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LUX MED Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 60 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85121000-3)
Najniższa cena
365 PLN
Średnia cena
167 751 PLN
Najwyższa cena
681 070 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Centrum Medyczne Popularna Bednarczyk Sp. k. Warszawa | 2 | 190 377 PLN | 190 377 PLN |
| Indywidualna Praktyka Lekarska Alicja Chrościcka Łódź | 2 | 54 000 PLN | 54 000 PLN |
| Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek” SPZOZ Warszawa | 2 | 367 PLN | 72 000 PLN |
| Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ Warszawa | 2 | 1 533 PLN | 892 000 PLN |
| Praktyka Lekarska Łukasz Pacek Przasnysz | 2 | - | 45 000 PLN |
| PZU Zdrowie S.A. Warszawa | 2 | - | - |
| Iryna Krasovska Felczer - 2160412 Warszawa | 1 | - | - |
| Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce im. dr. Józefa Psarskiego Ostrołęka | 1 | - | - |
| RAFAŁ SURMA RAFF- Usługi lekarskie Rafał Surma Marki | 1 | - | - |
| PZU Zdrowie S.A. Warszawa | 1 | 484 410 PLN | 484 410 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
ŚWIADCZENIE USŁUG Z ZAKRESU MEDYCYNY PRACY
2026-09-01 10:02:51Z
Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy
2026-08-20 13:05:24Z
Świadczenie usług z zakresu prywatnej opieki zdrowotnej dla pracowników Centrum Informatyki Resortu Finansów oraz członków ich rodzin.
2026-08-17 14:24:56Z
Świadczenie usług profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2027 r. dla pracowników II Oddziału ZUS w Warszawie
2026-08-13 08:10:32Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 10 (300 h)
2026-08-11 11:56:04Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 9 (360 h)
2026-08-11 11:48:55Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 6 (800 h)
2026-08-10 09:05:36Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 3 (1.200 h)
2026-08-10 09:03:38Z
Świadczenie usług medycznych dla pracowników Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia
2026-07-20 08:38:13Z
Świadczenie usług zdrowotnych
2026-07-06 11:21:16Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325111 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług zdrowotnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142137128
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pańska 97
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-834
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: Zbigniew.Majchrzak@nfosigw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nfosigw/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e650a100-989b-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325111
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 015-039639
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług zdrowotnych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zdrowotnych. Świadczenie usług zdrowotnych będzie obejmowało świadczenie:
a) w ramach zamówienia podstawowego - dla pracowników NFOŚiGW oraz emerytów i rencistów (byłych pracowników NFOŚiGW).
b) w ramach prawa opcji – dla członków rodzin pracowników NFOŚiGW oraz członków rodzin emerytów i rencistów (byłych pracowników NFOŚiGW).
W ramach zamówienia podstawowego przewiduje się, że świadczenie obejmować będzie: pracowników, przy czym przeciętne miesięczne zatrudnienie określa się na poziomie 802 osób, Członków Zarządu - 5 osób, a także emerytów i rencistów, przy czym określa się przeciętną miesięczną liczbę emerytów i rencistów na poziomie 125 osób.
W ramach prawa opcji przewiduje się przeciętną miesięczną liczbę pakietów rodzinnych na poziomie 371 sztuk oraz liczbę osób objętych pakietem senior - 91.
Zamawiający będzie miał prawo skorzystać z tzw. prawa opcji w terminie do 36 miesięcy od dnia podpisania umowy, przekazując Wykonawcy stosowne oświadczenie.
3.9.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 85131000-6 - Usługi stomatologiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LUX MED Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272523080
4.3.3.) Ulica: Postępu 21C
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-676
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8946502,92 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 068-03234
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6994484,66 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 06.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE