Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług medycznych dla pracowników Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia
Zamawiający
WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA
Zielonka, Mazowieckie
NIP: 1250000208
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| LUX MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Warszawa | NIP: 5272523080 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LUX MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 60 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85121000-3)
Najniższa cena
365 PLN
Średnia cena
167 751 PLN
Najwyższa cena
681 070 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Centrum Medyczne Popularna Bednarczyk Sp. k. Warszawa | 2 | 190 377 PLN | 190 377 PLN |
| Indywidualna Praktyka Lekarska Alicja Chrościcka Łódź | 2 | 54 000 PLN | 54 000 PLN |
| Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska „CePeLek” SPZOZ Warszawa | 2 | 367 PLN | 72 000 PLN |
| Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ Warszawa | 2 | 1 533 PLN | 892 000 PLN |
| Praktyka Lekarska Łukasz Pacek Przasnysz | 2 | - | 45 000 PLN |
| PZU Zdrowie S.A. Warszawa | 2 | - | - |
| Iryna Krasovska Felczer - 2160412 Warszawa | 1 | - | - |
| Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce im. dr. Józefa Psarskiego Ostrołęka | 1 | - | - |
| RAFAŁ SURMA RAFF- Usługi lekarskie Rafał Surma Marki | 1 | - | - |
| PZU Zdrowie S.A. Warszawa | 1 | 484 410 PLN | 484 410 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
ŚWIADCZENIE USŁUG Z ZAKRESU MEDYCYNY PRACY
2026-09-01 10:02:51Z
Świadczenie usług medycznych w zakresie medycyny pracy
2026-08-20 13:05:24Z
Świadczenie usług z zakresu prywatnej opieki zdrowotnej dla pracowników Centrum Informatyki Resortu Finansów oraz członków ich rodzin.
2026-08-17 14:24:56Z
Świadczenie usług profilaktycznej opieki zdrowotnej w 2027 r. dla pracowników II Oddziału ZUS w Warszawie
2026-08-13 08:10:32Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 10 (300 h)
2026-08-11 11:56:04Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 9 (360 h)
2026-08-11 11:48:55Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 6 (800 h)
2026-08-10 09:05:36Z
Świadczenie usług medycznych na rzecz osób nietrzeźwych dowożonych do Izby Wytrzeźwień w Płocku w 2026r. - Część 3 (1.200 h)
2026-08-10 09:03:38Z
Świadczenie usług medycznych dla pracowników Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia
2026-07-20 08:38:13Z
Świadczenie usług zdrowotnych
2026-07-06 11:21:16Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350778 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług medycznych dla pracowników Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010153990
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7
1.4.2.) Miejscowość: Zielonka
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-220
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: witu@witu.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.witu.mil.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bab546e-ea92-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350778
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00258261
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług medycznych dla pracowników Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla pracowników Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku Nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik Nr 8 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): LUX MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5272523080
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1240536,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00424747/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 943991,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE