Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Zakup i dostawa mobilnego urządzenia do identyfikacji nieznanych substancji, wykrywania śladowych ilości narkotyków, środków odurzających, dopalaczy i materiałów wybuchowych

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00417353

Numer referencyjny: BOU-V.272.61.2026

Zamawiający

MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

Plac Bankowy 3/5

00-950 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5251008875

REGON: 013272620

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mobilnego urządzenia do identyfikacji nieznanych substancji, wykrywania śladowych ilości narkotyków, środków odurzających, dopalaczy i materiałów wybuchowych dla Oddziału Celnego Osobowego. OPZ zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Gwarancja 30%
Termin realizacji zamówienia 10%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego))

Najniższa cena

320 PLN

Średnia cena

79 851 PLN

Najwyższa cena

491 798 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
BIONOVO Aneta Ludwig Legnica 6 13 113 PLN 79 679 PLN
Elektro Med Grzegorz Pałkowski Niepołomice 6 7 358 PLN 44 147 PLN
MAR-FOUR Siekierska, Titienko - spółka cywilna Konstantynów Łódzki 4 13 796 PLN 55 183 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNO HANDLOWE CHEMLAND MARIUSZ BARTCZAK Stargard 3 8 671 PLN 8 671 PLN
Alchem Grupa Sp. z o.o. Toruń 3 8 394 PLN 25 181 PLN
VWR International Sp. z o.o. Gdańsk 3 13 414 PLN 40 241 PLN
TK Biotech Sp. z o. o. Warszawa 3 188 184 PLN 376 367 PLN
2 Photons Adam Jurczuk Gdańsk 3 212 290 PLN 212 290 PLN
TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3 54 218 PLN 162 653 PLN
METALZBYT-HURT Sp. z o.o. Międzyrzecze Dolne 2 23 910 PLN 47 820 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.

CHEMILAB - Bożena Gładysz - Sprzedaż Odczynników i Produktów Chemicznych 49 815 PLN

2026-09-01 12:19:01Z

Sukcesywna dostawa materiałów i akcesoriów laboratoryjnych dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego.

WATERS - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 227 989 PLN

2026-09-01 12:19:01Z

Dostawa materiałów zużywalnych do sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.

Alchem Grupa Sp. z o.o. 8 378 PLN

2026-09-01 10:00:37Z

Dostawa materiałów zużywalnych do sprzętu laboratoryjnego dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.

Alchem Grupa Sp. z o.o. 866 PLN

2026-09-01 10:00:37Z

Sprzęt do zogniskowanej przezczaszkowej stymulacji ultradźwiękowej (tFUS) - u ludzi

Animalab Sp. z o.o. -

2026-08-26 09:30:38Z

Dostawa systemu chromatografii gazowej z wyposażeniem, znak sprawy AEZ/S-029/2026

Altium International Sp. z o. o. -

2026-08-26 07:57:36Z

Dostawa elementów optycznych i optomechanicznych na potrzeby realizacji projektu "Układy fotoniki scalonej dla systemów (...) (FSOC)" nr projektu FENG.01.0 1-IP.01-A0MR/24 dla IMIO PW

2 Photons Adam Jurczuk -

2026-08-25 17:23:40Z

Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych oraz materiałów filtracyjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie

TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o. 91 592 PLN

2026-08-25 09:12:08Z

Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych oraz materiałów filtracyjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie

ANCHEM PLUS MARIUSZ MALCZEWSKI 14 637 PLN

2026-08-25 09:12:08Z

Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych z tworzyw sztucznych oraz materiałów filtracyjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie

TH. GEYER POLSKA Sp. z o.o. 64 173 PLN

2026-08-25 09:12:08Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 249 PLN Średnia: 56 560 PLN Max: 534 012 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa mobilnego urządzenia do identyfikacji nieznanych substancji, wykrywania śladowych ilości narkotyków, środków odurzających, dopalaczy i materiałów wybuchowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mazowieckie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mazowieckie.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa mobilnego urządzenia do identyfikacji nieznanych substancji, wykrywania śladowych ilości narkotyków, środków odurzających, dopalaczy i materiałów wybuchowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f348b12c-7a7f-4fa9-b5d9-c5964b679967

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417353

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00148378/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Zakup mobilnego urządzenia do identyfikacji nieznanych substancji, wykrywania śladowych ilości narkotyków, środków odurzających, dopalaczy i materiałów wybuchowych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f348b12c-7a7f-4fa9-b5d9-c5964b679967

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem
https://ezamowienia.gov.pl. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Komunikacja w postępowaniu odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”), z wyłączeniem
składania ofert – sposób przygotowania i złożenia oferty wskazany jest w pkt 11.3 SWZ. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto wykonawcy.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia, w tym minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. Formularze do komunikacji umożliwiają dołączenie załącznika do przesyłanej
wiadomości (przycisk "dodaj załącznik”). W przypadku załączników opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) - dodaje się uprzednio podpisany dokument wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub - dokument z „wszytym” podpisem (typ wewnętrzny). Informacje, oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub dokumenty sporządza w postaci elektronicznej i przekazuje jako załącznik do „Formularza do komunikacji” lub jako tekst wpisany bezpośrednio do Formularza do komunikacji, w sposób umożliwiający ustalenie tożsamości osoby przekazującej. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e Zamówienia. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem danych osobowych jest Wojewoda Mazowiecki reprezentowany przez
Dyrektora Generalnego z siedzibą przy pl. Bankowym 3/5 w Warszawie. Można się z nim kontaktować w następujący sposób:
listownie na adres: pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa; poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą:/t6j4ljd68r/skrytka; poprzez email:
info@mazowieckie.pl; telefonicznie: 22 695-69-95.
2 Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Kontakt: iod@mazowieckie.pl lub listownie: Mazowiecki Urząd Wojewódzki
w Warszawie, pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa.
3 Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w celu związanym z postępowaniem o udzielenie
zamówienia publicznego.
4 Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w
oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy PZP.
5 Przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia: a) prawo dostępu do swoich danych oraz uzyskania ich kopii; b) prawo do
sprostowania (poprawiania) swoich danych; c) prawo do usunięcia danych (jeżeli dane były pozyskane na podstawie wyrażenia
zgody); d) prawo do przenoszenia danych; e) prawo do ograniczenia przetwarzania danych, przy czym odrębne przepisy mogą
wyłączyć możliwość skorzystania z tego prawa. Aby skorzystać z powyższych praw należy skontaktować się z nami lub naszym
inspektorem ochrony danych. f) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznacie Państwo,
przetwarzamy państwa dane niezgodnie z prawem.
6 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy PZP, przez okres 4 lat od dnia zakończenia
postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas
trwania umowy.
7 Nie przetwarzamy Pani/Pana danych w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.
8 Nie przekazujemy Pani/Pana danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.
9 Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy PZP, związanym z
udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: BOU-V.272.61.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mobilnego urządzenia do identyfikacji nieznanych substancji, wykrywania śladowych ilości narkotyków, środków odurzających, dopalaczy i materiałów wybuchowych dla Oddziału Celnego Osobowego.
OPZ zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Cena (C) 60 pkt
2. Gwarancja (G) 30 pkt
3. Termin realizacji zamówienia (T) 10 pkt

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed terminem składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał należycie, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych wykonuje należycie, co najmniej jedno zamówienie polegające na dostawie co najmniej jednego mobilnego urządzenia do wykrywania narkotyków i materiałów wybuchowych.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 9.1.1. Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku
przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy o ochronie
konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę,
albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz
z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty
niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.
9.1.2. Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w Oświadczeniu,
o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy oraz art. 7 ust 1 ustawy z dnia 13
kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania
wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa
narodowego (Dz. U. 2025 poz. 514 ze zm.), w zakresie podstaw wykluczenia
z postępowania. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: . Wykazu dostaw, z którego wynika, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał należycie, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych wykonuje należycie co najmniej jedno zamówienie polegające na dostawie co najmniej jednego mobilnego urządzenia do wykrywania narkotyków i materiałów wybuchowych, poświadczonego referencjami od innego zamawiającego. Wzór Wykazu stanowi Załącznik nr 10 do SWZ.
Dowodami, o których mowa w niniejszym punkcie są:
- referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych - są wykonywane.

Jeżeli Wykonawca z przyczyn od siebie niezależnych nie może uzyskać takich dokumentów, dopuszcza się złożenie innych odpowiednich dowodów, w tym oświadczenia Wykonawcy, pod warunkiem, że:
• oświadczenie zawiera potwierdzenie należytego wykonania lub wykonywania dostaw,
• Wykonawca wykaże, że podjął starania w celu uzyskania dokumentów od podmiotu, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, jednak ich uzyskanie okazało się niemożliwe z przyczyn od niego niezależnych.
W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych, które są nadal realizowane, referencje lub inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

„Formularza technicznego” dot. oferowanego urządzenia. Wzór „Formularza technicznego” stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

„Formularza technicznego” dot. oferowanego urządzenia. Wzór „Formularza technicznego” stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 4 500,00 zł.
Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku z następujących form:
a) pieniądzu,
b) gwarancjach bankowych,
c) gwarancjach ubezpieczeniowych,
d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r. poz. 98).
W przypadku wniesienia wadium w pieniądzu należy dokonać przelewu na rachunek bankowy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie nr 72 1010 1010 0137 1013 9120 0000, z adnotacją „wadium – BOU-V.272.61.2026”. Zaleca się dołączenie do oferty dokumentu potwierdzającego dokonanie przelewu.
Szczegółowe informacje w rozdziale 10 SWZ

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia jest określony w Projektowanych postanowieniach umowy
(załącznik nr 2 do SWZ).

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
38000000-5 (Sprzęt laboratoryjny optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego))

Okres realizacji

70 dni