Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zimowe utrzymanie chodników w ciągach ulic powiatowych na terenie miasta Morąga (sezony 2023-24, 2024-25, 2025-26)
Zamawiający
Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie
Ostróda, Warmińsko-mazurskie
NIP: 7411772021
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Lider konsorcjum: Roboty Drogowe i Ogólnobudowlane Marek Gołębiewski | Bramka | NIP 741-173-87-80 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lider konsorcjum: Roboty Drogowe i Ogólnobudowlane Marek Gołębiewski (Bramka) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 157 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90620000-9)
Najniższa cena
16 080 PLN
Średnia cena
108 972 PLN
Najwyższa cena
312 406 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" Jeziorany | 3 | 18 630 PLN | 18 630 PLN |
| "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna Dywity | 2 | 154 386 PLN | - |
| Gospodarstwo Rolne Jacek Rostkowski Pawłowo | 2 | 30 650 PLN | 30 650 PLN |
| DROGBUD Paweł Kochański Wydminy | 2 | 289 351 PLN | 289 351 PLN |
| Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Ełk | 2 | - | 300 000 PLN |
| Auto-Naprawy Wulkanizacja, Transport Rafał Zalewski Jeziorany | 2 | 28 560 PLN | 68 544 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE Radosław Zawadzki Jeziorany | 2 | 27 125 PLN | 65 100 PLN |
| Lubawska Spółka Komunalna Sp.z o. o. Lubawa | 1 | 201 096 PLN | 201 096 PLN |
| Lubawska Spółka Komunalna Spółka z o.o. Lubawa | 1 | - | - |
| Spectare Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich, administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku, w sezonie zimowym 2026/2027
2026-08-31 08:33:41Z
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich, administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku, w sezonie zimowym 2026/2027
2026-08-31 08:33:41Z
Zimowe utrzymanie chodników w ciągach ulic powiatowych na terenie miasta Morąga (sezony 2023-24, 2024-25, 2025-26)
2026-07-07 09:48:36Z
Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez Gminę Jeziorany część 6 trasa W
2026-07-03 12:05:22Z
Świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg na terenie gminy Giżycko
2026-07-01 10:34:00Z
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie, w sezonach zimowych 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
2026-06-24 10:11:39Z
Zimowe utrzymanie jezdni w sezonach 2024/2025 oraz 2025/2026 na terenie miasta Olsztyna - zamówienie podobne
2026-06-09 10:13:26Z
Usługa odśnieżania dróg znajdujących się w zarządzie Gm. Olsztynek wraz z przejazdami kolejowo – drogowymi oraz obiektami mostowymi znajdującymi się w ciągu dróg gminnych oraz zwalczaniem śliskości
2026-05-29 06:35:09Z
„Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych, placów i parkingów w granicach administracyjnych miasta Orneta oraz drogi Orneta – Krosno w sezonie zimowym 2025/2026 – zadanie 1”
2026-05-28 06:44:20Z
„Zimowe utrzymanie dróg i gruntów Gminy Miasto Elbląg”
2026-05-25 11:53:52Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327169 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zimowe utrzymanie chodników w ciągach ulic powiatowych na terenie miasta Morąga (sezony 2023-24, 2024-25, 2025-26)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751190
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Grunwaldzka 62A
1.4.2.) Miejscowość: Ostróda
1.4.3.) Kod pocztowy: 14-100
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: monika_dt@zdp.ostroda.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.ostroda.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83f2e5ca-52eb-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327169
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 180-562540
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zimowe utrzymanie chodników w ciągach ulic powiatowych na terenie miasta Morąga (sezony 2023-24, 2024-25, 2025-26)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania:
a. ciągnika lub nośnika z pługiem średnim z lemieszem gumowym o szer. pługa do 1,5 m przystosowanym do odśnieżania chodników -1 szt.,
b. nośnika lub ciągnika z rozsypywaczem o ładowności 2,5- 3 t przystosowanym do posypywania chodników -2 szt.
c. nośnika lub ciągnika ze szczotką do oczyszczania chodników -1 szt.
2) Do obowiązków Wykonawcy należy m.in.:
a. odśnieżanie chodników powiatowych na terenie działania miasta Morąg oraz załadunek nadmiaru śniegu na samochody samowyładowcze podstawione przez Zamawiającego według wykazu z Tabeli nr 1;
b. odśnieżanie, chodników, zatok parkingowych każdorazowo na zgłoszenie i według przedstawionego przez Zamawiającego wykazu- max. 10 000 m2 na dobę według wykazu z Tabeli nr 1;
c. zwalczanie śliskości chodników w ciągach ulic powiatowych na terenie miasta Morąg według wykazu z Tabeli nr 1;
d. uprzątniecie błota i innych zanieczyszczeń z chodników;
e. ręczne odśnieżanie dojść do przejść dla pieszych;
f. zapewnienie dyspozycyjności pracowników Wykonawcy odpowiedzialnych za należyte wykonanie usługi;
g. oznakowanie pojazdów w sposób określony przez Zamawiającego- lampy błyskowe koloru żółtego;
3) Wykonawca będzie załadowany materiałem uszorstniającym z placu składowego.
4) Wykonawca powiadamia dyżurnego Obwodu Drogowego Nr 2 w Morągu o czasie rozpoczęcia i zakończenia pracy przy akcji zimowej w danym dniu.
5) Wykonawca w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych podstawi zamówiony sprzęt w czasie zaoferowanym w formularzu ofertowym od momentu telefonicznego zgłoszenia przez Kierownika Obwodu Drogowego lub dyżurnego Obwodu bez względu na porę doby.
6) Zamawiający poda lokalizację placu składowego materiałów uszorstniajacych w m. Morąg lub w odl. max. 10 km od granic tego miasta, na którym będzie następował załadunek.
7) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany wykazu chodników podlegających zimowemu utrzymaniu
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków pełny opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ i załącznikach.
3.9.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-03-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Lider konsorcjum: Roboty Drogowe i Ogólnobudowlane Marek Gołębiewski
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Partner konsorcjum: Usługi Transportowe Wanda Gołębiewska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 741-173-87-80
4.3.4.) Miejscowość: Bramka
4.3.5.) Kod pocztowy: 14-300
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 49419,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 235-739880
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 9
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wartość umowy może być zwiększana lub zmniejszana w skali każdego roku. O zmniejszeniach lub zwiększeniach ilości usług decyduje Zamawiający mając na względzie warunki atmosferyczne i środki finansowe, jakie ma zagwarantowane w budżecie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis przedmiotu zamówienia nie ulega zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 19972,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wartość umowy może być zwiększana lub zmniejszana w skali każdego roku. O zmniejszeniach lub zwiększeniach ilości usług decyduje Zamawiający mając na względzie warunki atmosferyczne i środki finansowe, jakie ma zagwarantowane w budżecie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis przedmiotu zamówienia nie ulega zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 15520,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wartość umowy może być zwiększana lub zmniejszana w skali każdego roku. O zmniejszeniach lub zwiększeniach ilości usług decyduje Zamawiający mając na względzie warunki atmosferyczne i środki finansowe, jakie ma zagwarantowane w budżecie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis przedmiotu zamówienia nie ulega zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 81390,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wartość umowy może być zwiększana lub zmniejszana w skali każdego roku. O zmniejszeniach lub zwiększeniach ilości usług decyduje Zamawiający mając na względzie warunki atmosferyczne i środki finansowe, jakie ma zagwarantowane w budżecie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis przedmiotu zamówienia nie ulega zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 66390,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wartość umowy może być zwiększana lub zmniejszana w skali każdego roku. O zmniejszeniach lub zwiększeniach ilości usług decyduje Zamawiający mając na względzie warunki atmosferyczne i środki finansowe, jakie ma zagwarantowane w budżecie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis przedmiotu zamówienia nie ulega zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 38079,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 6
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wartość umowy może być zwiększana lub zmniejszana w skali każdego roku. O zmniejszeniach lub zwiększeniach ilości usług decyduje Zamawiający mając na względzie warunki atmosferyczne i środki finansowe, jakie ma zagwarantowane w budżecie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis przedmiotu zamówienia nie ulega zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 75790,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 7
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wartość umowy może być zwiększana lub zmniejszana w skali każdego roku. O zmniejszeniach lub zwiększeniach ilości usług decyduje Zamawiający mając na względzie warunki atmosferyczne i środki finansowe, jakie ma zagwarantowane w budżecie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis przedmiotu zamówienia nie ulega zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 48320,70
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 8
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wartość umowy może być zwiększana lub zmniejszana w skali każdego roku. O zmniejszeniach lub zwiększeniach ilości usług decyduje Zamawiający mając na względzie warunki atmosferyczne i środki finansowe, jakie ma zagwarantowane w budżecie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis przedmiotu zamówienia nie ulega zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 28625,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 9
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wartość umowy może być zwiększana lub zmniejszana w skali każdego roku. O zmniejszeniach lub zwiększeniach ilości usług decyduje Zamawiający mając na względzie warunki atmosferyczne i środki finansowe, jakie ma zagwarantowane w budżecie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Opis przedmiotu zamówienia nie ulega zmianie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 59443,60
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 161362,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE