Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie, w sezonach zimowych 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
Zamawiający
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH
Kętrzyn, Warmińsko-mazurskie
NIP: 7421844911
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| TRANS-BUDOWA Sp. z o.o. | Kętrzyn | NIP: 7422111820 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TRANS-BUDOWA Sp. z o.o. (Kętrzyn) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 157 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90620000-9)
Najniższa cena
16 080 PLN
Średnia cena
108 972 PLN
Najwyższa cena
312 406 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" Jeziorany | 3 | 18 630 PLN | 18 630 PLN |
| "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna Dywity | 2 | 154 386 PLN | - |
| Gospodarstwo Rolne Jacek Rostkowski Pawłowo | 2 | 30 650 PLN | 30 650 PLN |
| DROGBUD Paweł Kochański Wydminy | 2 | 289 351 PLN | 289 351 PLN |
| Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Ełk | 2 | - | 300 000 PLN |
| Auto-Naprawy Wulkanizacja, Transport Rafał Zalewski Jeziorany | 2 | 28 560 PLN | 68 544 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE Radosław Zawadzki Jeziorany | 2 | 27 125 PLN | 65 100 PLN |
| Lubawska Spółka Komunalna Sp.z o. o. Lubawa | 1 | 201 096 PLN | 201 096 PLN |
| Lubawska Spółka Komunalna Spółka z o.o. Lubawa | 1 | - | - |
| Spectare Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich, administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku, w sezonie zimowym 2026/2027
2026-08-31 08:33:41Z
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich, administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku, w sezonie zimowym 2026/2027
2026-08-31 08:33:41Z
Zimowe utrzymanie chodników w ciągach ulic powiatowych na terenie miasta Morąga (sezony 2023-24, 2024-25, 2025-26)
2026-07-07 09:48:36Z
Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez Gminę Jeziorany część 6 trasa W
2026-07-03 12:05:22Z
Świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg na terenie gminy Giżycko
2026-07-01 10:34:00Z
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie, w sezonach zimowych 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
2026-06-24 10:11:39Z
Zimowe utrzymanie jezdni w sezonach 2024/2025 oraz 2025/2026 na terenie miasta Olsztyna - zamówienie podobne
2026-06-09 10:13:26Z
Usługa odśnieżania dróg znajdujących się w zarządzie Gm. Olsztynek wraz z przejazdami kolejowo – drogowymi oraz obiektami mostowymi znajdującymi się w ciągu dróg gminnych oraz zwalczaniem śliskości
2026-05-29 06:35:09Z
„Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych, placów i parkingów w granicach administracyjnych miasta Orneta oraz drogi Orneta – Krosno w sezonie zimowym 2025/2026 – zadanie 1”
2026-05-28 06:44:20Z
„Zimowe utrzymanie dróg i gruntów Gminy Miasto Elbląg”
2026-05-25 11:53:52Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00306049 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie, w sezonach zimowych 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751154
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Bałtycka 20
1.4.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: izabela.dados@starostwo.ketrzyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.ketrzyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de408f03-1fad-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306049
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 136-434115
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie, w sezonach zimowych 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie, w sezonach zimowych 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026, w oparciu o załączniki opisane w ust. 2.
Do zimowego utrzymania dróg objętego zamówieniem zalicza się:
1) przygotowanie materiałów do zwalczania śliskości (przez zwalczanie rozumie się również zapobieganie),
2) usuwanie śniegu z dróg,
3) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego,
4) przygotowanie na poboczach dróg w miejscach dużych spadków podłużnych pryzm materiałów uszorstniających służących do posypywania przez użytkowników dróg,
5) wywożenie śniegu z pasów drogowych.
Pełny tekst w rozdz. V SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TRANS-BUDOWA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7422111820
4.3.4.) Miejscowość: Kętrzyn
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2997864,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 181-567685
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wejście w życie przepisów wykonawczych dotyczących systemu e-Faktur.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zamówienie nie uległo zmianie
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2460247,56 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE