Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zimowe utrzymanie jezdni w sezonach 2024/2025 oraz 2025/2026 na terenie miasta Olsztyna - zamówienie podobne
Zamawiający
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP: 7393851186
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Eurobet Sp. z o.o. | Olsztynek | 583-31-30-522 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eurobet Sp. z o.o. (Olsztynek) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 157 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90620000-9)
Najniższa cena
16 080 PLN
Średnia cena
108 972 PLN
Najwyższa cena
312 406 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" Jeziorany | 3 | 18 630 PLN | 18 630 PLN |
| "SONTRANS" Transport Ciężarowy Sontowska Katarzyna Dywity | 2 | 154 386 PLN | - |
| Gospodarstwo Rolne Jacek Rostkowski Pawłowo | 2 | 30 650 PLN | 30 650 PLN |
| DROGBUD Paweł Kochański Wydminy | 2 | 289 351 PLN | 289 351 PLN |
| Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Ełk | 2 | - | 300 000 PLN |
| Auto-Naprawy Wulkanizacja, Transport Rafał Zalewski Jeziorany | 2 | 28 560 PLN | 68 544 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE Radosław Zawadzki Jeziorany | 2 | 27 125 PLN | 65 100 PLN |
| Lubawska Spółka Komunalna Sp.z o. o. Lubawa | 1 | 201 096 PLN | 201 096 PLN |
| Lubawska Spółka Komunalna Spółka z o.o. Lubawa | 1 | - | - |
| Spectare Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich, administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku, w sezonie zimowym 2026/2027
2026-08-31 08:33:41Z
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych zamiejskich, administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku, w sezonie zimowym 2026/2027
2026-08-31 08:33:41Z
Zimowe utrzymanie chodników w ciągach ulic powiatowych na terenie miasta Morąga (sezony 2023-24, 2024-25, 2025-26)
2026-07-07 09:48:36Z
Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez Gminę Jeziorany część 6 trasa W
2026-07-03 12:05:22Z
Świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg na terenie gminy Giżycko
2026-07-01 10:34:00Z
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie, w sezonach zimowych 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026
2026-06-24 10:11:39Z
Zimowe utrzymanie jezdni w sezonach 2024/2025 oraz 2025/2026 na terenie miasta Olsztyna - zamówienie podobne
2026-06-09 10:13:26Z
Usługa odśnieżania dróg znajdujących się w zarządzie Gm. Olsztynek wraz z przejazdami kolejowo – drogowymi oraz obiektami mostowymi znajdującymi się w ciągu dróg gminnych oraz zwalczaniem śliskości
2026-05-29 06:35:09Z
„Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych, placów i parkingów w granicach administracyjnych miasta Orneta oraz drogi Orneta – Krosno w sezonie zimowym 2025/2026 – zadanie 1”
2026-05-28 06:44:20Z
„Zimowe utrzymanie dróg i gruntów Gminy Miasto Elbląg”
2026-05-25 11:53:52Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280849 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zimowe utrzymanie jezdni w sezonach 2024/2025 oraz 2025/2026 na terenie miasta Olsztyna - zamówienie podobne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07779526-5133-4f91-b31b-89af4c1c01d5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280849
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zimowe utrzymanie jezdni w sezonach 2024/2025 oraz 2025/2026 na terenie miasta Olsztyna - zamówienie podobne
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
W ramach ww. zamówienia, planuje się zimowe utrzymanie ulic na terenie miasta Olsztyna. Usługi te polegać będą między innymi na odśnieżaniu oraz posypywaniu materiałami uszorstniającymi nawierzchni ulic.
Ulice podzielone zostały na trzy kolejności utrzymania. Technologia dla każdej kolejności oraz standardy zawarte są w specyfikacji technicznej. Planowany zakres usług zawiera kosztorys ofertowy.
3.9.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
63122000-0 - Usługi magazynowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-05-154.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eurobet Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 583-31-30-522
4.3.4.) Miejscowość: Olsztynek
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4342993,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 327533-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zwiększenie zakresu zamówienia
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmianie ulega §12 ust. 2 umowy, który otrzymuje brzmienie: „Ostateczna wartość wynagrodzenia zostanie ustalona na podstawie cen jednostkowych określonych w kosztorysie ofertowym, z tym że, ustala się maksymalną wartość nominalną brutto zobowiązania Zamawiającego wynikającego z umowy w wysokości 4 777 292,52 zł brutto.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4605340,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 09.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE