Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

9 orzeczeń w bazie

KIO 2588/15

10.12.2015 wyrok
oddalone
Agencja Rynku Rolnego
Meritum

Odwołanie jest bezzasadne. W pierwszej kolejności Izba uznała, że odwołujący jest uprawniony do wnoszenia środków ochrony prawnej w rozumieniu art. 179 ust. 1 ustawy P.z.p. Izba stwierdziła, że stan faktyczny przedstawiony w odwołaniu jest zgodny z ustaleniami dokonanymi przez Izbę. Nie jest on ponadto sporny pomiędzy uczestnikami postępowania odwoławczego....

V Ca 3101/12

31.07.2013 postanowienie
postanowienie
Agencja Rynku Rolnego
Meritum

Wniosek pełnomocnika zamawiającego Agencji Rynku Rolnego zasługuje na uwzględnienie. Zgodnie z art. 351 § 1 k.p.c. w zw. z art. 397 § 2 k.p.c. strona może w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia orzeczenia, a gdy doręczenie orzeczenia następuje z urzędu - od jego doręczenia, zgłosić wniosek jego o uzupełnienie, jeżeli sąd nie orzekł o całości żądania, o natychmiastowej wykonalności albo nie zamieścił w orzeczeniu dodatkowego orzeczenia, które według przepisów ustawy powinien był zamieścić z urzędu....

V Ca 3101/12

11.06.2013 wyrok
oddalone
Agencja Rynku Rolnego
Meritum

Zamawiający Agencja Rynku Rolnego (ARR) udzieliła zamówienia publicznego z wolnej ręki i wybrała wykonawcę Comarch S.A. na opiekuna serwisowego zintegrowanego systemu informatycznego wspierającego realizację zadań Agencji Rynku Rolnego, jako agencji płatniczej Unii Europejskiej. Od powyższych czynności zamawiającego Asseco Poland S.A. wniósł odwołanie, zarzucając naruszenie art. 7 ust. 1 oraz art. 3 w związku z art....

KIO 2244/10

26.10.2010 wyrok
oddalone
Agencja Rynku Rolnego
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „zakup i dostawę kompletnej obudowy serwerowej typu blade, 8 serwerów kasetowych do obudowy blade, oprogramowania zarządzającego serwerami i obudową typu blade, wraz z usługą instalacji i konfiguracji dostarczonego sprzętu” z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2010, Nr 113, poz....

V Ca 2516/08

06.02.2009 postanowienie
umorzone
Agencja Rynku Rolnego
Meritum

?‘‘y^ySąd Okręgowy zważył, co następuje: W dniu 20 listopada 2008 skarżący - Agencja Rynku Rolnego wniósł skargę na wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 7 listopada 2008 roku. Zarządzeniem z dnia 23 grudnia 2008 roku wyznaczono rozprawę w niniejszej sprawie na dzień 6 lutego 2009 roku. Następnie pismem z dnia 22 stycznia 2009 roku skarżący cofnął powyższą skargę (k.210 akt sprawy)....

V Ca 1784/08

17.11.2008 postanowienie
odrzucone
Agencja Rynku Rolnego
Meritum

Wykonawca GTS Energis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wniósł skargę od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z 13 sierpnia 2008 r., uwzględniającego odwołanie {wykonawców: .1 ;    1. GTS Energis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, |    2. Netia S.A. z siedzibą w Warszawie oraz 3. wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówcie publicznego: Crowlęj Data Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i ATM S.A. z siedzibą w l ś Warszawie....

KIO 1182/08|KIO/UZO 1183/08

07.11.2008 wyrok
uwzględnione
Agencja Rynku Rolnego
Meritum

Działanie zamawiającego polegające na ponownym wezwaniu wykonawców – Exatel S.A. oraz Netia S.A. do złożenia wyjaśnień na podstawie art. 90 ustawy Pzp jest sprzeczne ze wskazaniami Krajowej Izby Odwoławczej, jakich dokonała w wyroku z dnia 13.08.2008r. Należy wskazać na treść wyroku na str. 17-18, gdzie Krajowa Izba Odwoławcza bezpośrednio wskazała na konieczność odrzucenia oferty Exatel S.A....

V Ca 1784/08

13.08.2008 wyrok
oddalone
Agencja Rynku Rolnego
Meritum

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie sieci WAN, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, Zamawiający dokonał wyboru oferty Exatel S.A. Na skutek odwołań wniesionych przez Netia S.A., GTS Energis Sp. z o.o. oraz wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Crowley Data Poland Sp. z o.o. oraz ATM S.A., Krajowa Izba Odwoławcza wyrokiem z 13 sierpnia 2007 r....