Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

12 orzeczeń w bazie

KIO 1992/20

02.09.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Skarb Państwa – Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział we Wrocławiu
Meritum

żaden z wykonawców skutecznie nie przystąpił do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego. Zatem, w związku z faktem, że żaden z wykonawców nie przystąpił do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego, postępowanie odwoławcze – stosownie do dyspozycji art. 186 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych – należało umorzyć....

KIO 2016/20

02.09.2020 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Skarb Państwa - 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

Skarb Państwa - 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy z siedzibą w Świętoszowie, dalej „Zamawiający”, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Dostawa tarcz termalnych. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843 ze zm.), dalej „ustawa Pzp”....

KIO 1749/20

02.09.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Meritum

Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (dalej „zamawiający”) prowadzi, w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest „Opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej oraz dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z zagospodarowaniem terenu, niezbędną infrastrukturą oraz rozwiązaniem ewentualnych kolizji dla terenów: OM DĘBOWA GÓRA Toruń ul. Batorego...

KIO 2050/20|KIO 2051/20

02.09.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
POLREGIO Sp. z o.o. Małopolski Zakład w Krakowie
Meritum

Zamawiający – POLREGIO Sp. z o.o. Małopolski Zakład w Krakowie prowadzi w  trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. nr 2019 r., poz. 1843 ze zm. z późn. zm.) (zwanej dalej również „ ustawą Pzp ”), prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pn: „Zastępcza komunikacja autobusowa Kraków Płaszów - Bielsko Biała Główna - Kraków Płaszów, Kraków Płaszów - Nowy Targ - Kraków Płaszów, Kraków Główny Trzebinia – Oświęcim -Czec...

KIO 1679/20

02.09.2020 wyrok
oddalone
Ośrodek Sportu i Rekreacji "Żoliborz"
Meritum

Izba rozpoznając sprawę uwzględniła akta sprawy odwoławczej, w rozumieniu § 8 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 marca 2018 roku w sprawie regulaminu postępowania przy rozpoznawaniu odwołań (Dz.U. z 2018 r.. Izba postanowiła dopuścić w poczet materiału dowodowego następujący dokumenty: umowę nr 22/OSIR/IX/2018/T z dnia 27 września 2018 r., protokół końcowy odbioru robót z dnia 17 stycznia 2019 r., ocena techniczna na okoliczność odbioru dachowych robót budowalnych na budynku...

KIO 2012/20

02.09.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Sąd Apelacyjny w Warszawie
Meritum

Odwołujący - Suntar Sp. z o.o., ul. Boya-Żeleńskiego 5B, 33-100 Tarnów, w dniu 2 września 2020 r. (pismem z dnia 1.09.2020 r.),tj. przed otwarciem rozprawy, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 19 sierpnia 2020 r., w postępowaniu o udzielenie zamówienia na „Dostawę sprzętu komputerowego na potrzeby sądów apelacji warszawskiej - ZP-765-3/20”....

KIO 1817/20

02.09.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiat Grajewski
Meritum

W dniu 2 września 2020r. przed wyznaczoną rozprawą, na posiedzeniu z udziałem stron pełnomocnik Odwołującego oświadczył, że cofa odwołanie ze skutkiem prawnym. Uwzględniając powyższe Izba, działając na podstawie art. 187 ust.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1843 ze zm.), postanowiła postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie umorzyć. Zgodnie z art. 187 ust....

KIO 1717/20

02.09.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Główny Urząd Statystyczny
Meritum

W dniu 24 lipca 2020 r. wykonawca MBA System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie wniósł do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „ Zakup tabletów dla potrzeb przeprowadzenia spisów powszechnych ” (nr: 23/ST/SPIS/PN/2020, nr ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2020/S 085-200752) prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przez zamawiającego: Główny Urząd Statystyczny z siedzibą w Warszawi...

KIO 1964/20

02.09.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Ministra Finansów
Meritum

Zamawiający  Minister Finansów  prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. Zapewnienie Kolokacji Zapasowego Centrum Przetwarzania Danych oraz jego fizycznego połączenia z Podstawowym Centrum Przetwarzania Danych w ramach Nowego Krajowego Systemu Poboru Opłat . Wartość zamówienia jest większa niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Pzp....