Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00400333

Zamawiający

CENTRUM MEDYCZNEGO KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 1180183740

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

87-100 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
EDUEXPERT Sp. z o.o. Toruń 9562313418

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 EDUEXPERT Sp. z o.o. (Toruń) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 135 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72000000-5)

Najniższa cena

9 840 PLN

Średnia cena

604 556 PLN

Najwyższa cena

9 449 747 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Telecom Consulting Sp. z o. o. Warszawa 3 - 276 750 PLN
ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 - 143 350 PLN
SIMPLE S.A. Warszawa 3 394 596 PLN 789 191 PLN
Asseco Poland Spółka Akcyjna Rzeszów 2 642 042 PLN 642 042 PLN
Averbit sp. z o.o. Warszawa 2 195 570 PLN 195 570 PLN
ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 - -
CloudiMed Sp. z o. o. Warszawa 2 299 938 PLN 299 938 PLN
Simple S.A. Warszawa 2 - -
BIT spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 2 - 84 686 PLN
Simple S.A. Warszawa 2 - 355 409 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usługi asysty technicznej do posiadanych przez Zamawiającego licencji ORACLE

RSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-28 15:33:10Z

Modernizacja rozwiązania przeznaczonego do prezentacji danych z orzeczeń dotyczących zamówień publicznych wraz z usługami hostingu, utrzymania i wsparcia

MAREK NOWICKI Noma Solutions -

2026-08-25 10:01:10Z

Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Nomacom Group Sp. z o.o. -

2026-08-25 08:34:29Z

„Świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym wdrożonych elementów Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej dostępnej pod adresem zpe.gov.pl oraz rozwój powyższego Systemu.”

Asentia sp. z o.o. -

2026-08-25 07:21:21Z

Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu

EDUEXPERT Sp. z o.o. -

2026-08-20 10:43:22Z

Kompleksowa usługa migracji danych oraz przeniesienia funkcjonalności systemowych Microsoft Dynamics 365 Business Central 14 → Business Central 27 (on-prem)

Digmatix Poland Sp. z o.o. 391 140 PLN

2026-08-20 08:29:51Z

Wykonanie czynności w zakresie usług teleinformatycznych i eksploatacyjnych, oprogramowania i utrzymania sieci w Szpitalu Zachodnim im. Św. Jana Pawła II

Telecom Consulting Sp. z o. o. -

2026-08-19 15:15:43Z

Wsparcie i rozwój Symfonii

AI IT sp. z o.o. 268 632 PLN

2026-08-13 08:25:21Z

Odnowienie subskrypcji oprogramowania IBM

DECSOFT Spółka Akcyjna -

2026-08-12 12:23:11Z

Świadczenie opieki powdrożeniowej wraz z pakietem godzin w zakresie Simple.ERP oraz Simple.ERP mPracownik PRO przez okres 24 miesięcy.

Simple S.A. -

2026-08-07 12:55:30Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 4 379 PLN Średnia: 624 421 PLN Max: 9 449 747 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM MEDYCZNEGO KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289093

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Marymoncka 99/103

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 01-813

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: DZP@cmkp.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cmkp.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fafab32a-0819-4952-9001-14c08678eb73

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400333

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 165-564153

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

projekt pn. „Nowoczesne standardy kształcenia doskonalącego lekarzy specjalistów w wybranych specjalizacjach zabiegowych ze szczególnym wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań informatycznych” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

5.1. Zamówienie realizowane jest na potrzeby projektu pn. „Nowoczesne standardy kształcenia doskonalącego lekarzy specjalistów w wybranych specjalizacjach zabiegowych ze szczególnym wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań informatycznych”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 5.2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS).

3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2028-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EDUEXPERT Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562313418

4.3.3.) Ulica: ul. Kociewska 22A

4.3.4.) Miejscowość: Toruń

4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 945000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 237-814491

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

W dniu 16.07.2026 do Wykonawcy zostało wysłane wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym z przyczyny niewykonania I etapu umowy.
2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
20.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 72000000-5
72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne opracowywania oprogramowania internetowe i wsparcia)