Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Modernizacja rozwiązania przeznaczonego do prezentacji danych z orzeczeń dotyczących zamówień publicznych wraz z usługami hostingu, utrzymania i wsparcia
Zamawiający
URZĄD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5262239325
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MAREK NOWICKI Noma Solutions | Łowicz | REGON 100293973 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MAREK NOWICKI Noma Solutions (Łowicz) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 135 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72000000-5)
Najniższa cena
9 840 PLN
Średnia cena
604 556 PLN
Najwyższa cena
9 449 747 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Telecom Consulting Sp. z o. o. Warszawa | 3 | - | 276 750 PLN |
| ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | 143 350 PLN |
| SIMPLE S.A. Warszawa | 3 | 394 596 PLN | 789 191 PLN |
| Asseco Poland Spółka Akcyjna Rzeszów | 2 | 642 042 PLN | 642 042 PLN |
| Averbit sp. z o.o. Warszawa | 2 | 195 570 PLN | 195 570 PLN |
| ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| CloudiMed Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 299 938 PLN | 299 938 PLN |
| Simple S.A. Warszawa | 2 | - | - |
| BIT spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 2 | - | 84 686 PLN |
| Simple S.A. Warszawa | 2 | - | 355 409 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi asysty technicznej do posiadanych przez Zamawiającego licencji ORACLE
2026-08-28 15:33:10Z
Modernizacja rozwiązania przeznaczonego do prezentacji danych z orzeczeń dotyczących zamówień publicznych wraz z usługami hostingu, utrzymania i wsparcia
2026-08-25 10:01:10Z
Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
2026-08-25 08:34:29Z
„Świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym wdrożonych elementów Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej dostępnej pod adresem zpe.gov.pl oraz rozwój powyższego Systemu.”
2026-08-25 07:21:21Z
Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu
2026-08-20 10:43:22Z
Kompleksowa usługa migracji danych oraz przeniesienia funkcjonalności systemowych Microsoft Dynamics 365 Business Central 14 → Business Central 27 (on-prem)
2026-08-20 08:29:51Z
Wykonanie czynności w zakresie usług teleinformatycznych i eksploatacyjnych, oprogramowania i utrzymania sieci w Szpitalu Zachodnim im. Św. Jana Pawła II
2026-08-19 15:15:43Z
Wsparcie i rozwój Symfonii
2026-08-13 08:25:21Z
Odnowienie subskrypcji oprogramowania IBM
2026-08-12 12:23:11Z
Świadczenie opieki powdrożeniowej wraz z pakietem godzin w zakresie Simple.ERP oraz Simple.ERP mPracownik PRO przez okres 24 miesięcy.
2026-08-07 12:55:30Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405860 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Modernizacja rozwiązania przeznaczonego do prezentacji danych z orzeczeń dotyczących zamówień publicznych wraz z usługami hostingu, utrzymania i wsparcia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: URZĄD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010828091
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Postępu 17A
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-676
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 458 77 09
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: uzp.zamowienia@uzp.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/uzp
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62181ef5-4650-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405860
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00384602
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja rozwiązania przeznaczonego do prezentacji danych z orzeczeń dotyczących zamówień publicznych wraz z usługami hostingu, utrzymania i wsparcia
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja rozwiązania przeznaczonego do prezentacji danych z orzeczeń dotyczących zamówień publicznych:
1.1. utworzenie narzędzia ułatwiającego dostęp poprzez silnik SI do wiedzy w zakresie zamówień publicznych w oparciu o istniejącą bazę orzeczeń (dalej zwane „Narzędziem”), w tym modernizacja funkcji zarządzania danymi bazy orzeczeń z wykorzystaniem SI i ich automatycznego importu oraz modernizacja witryny internetowej pod adresem https://orzeczenia.uzp.gov.pl w zakresie niezbędnym do uruchomienia Narzędzia lub utworzenie nowej witryny wraz z przejęciem całego hostingu rozwiązania
1.2. zasilenie Narzędzia danymi w formacie Excel, dokumentami w formacie Word oraz PDF, PDF/A z istniejącej bazy posiadanego rozwiązania
1.3. instalacja Narzędzia na hostingu oraz dostarczenie dokumentacji powykonawczej
1.4. szkolenie dla administratorów witryny
1.5. produkcyjne uruchomienie zaimplementowanego Narzędzia w witrynie internetowej https://orzeczenia.uzp.gov.pl
1.6. świadczenie usług hostingu, utrzymania i wsparcia przez okres 24 miesięcy.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w „Projektowanych postanowieniach umowy” (PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAREK NOWICKI Noma Solutions
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100293973
4.3.3.) Ulica: ul. Zduńska 50A
4.3.4.) Miejscowość: Łowicz
4.3.5.) Kod pocztowy: 99-400
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 350550 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00483225/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 350550,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE