Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 268 632 PLN
Wsparcie i rozwój Symfonii
Zamawiający
Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o.
Plac Defilad 1
00-901 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5252102317
REGON: 014903547
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| AI IT sp. z o.o. | Gliwice | 6312717828 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AI IT sp. z o.o. (Gliwice) | Umowa podpisana | - | 268 632 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 135 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72000000-5)
Najniższa cena
9 840 PLN
Średnia cena
604 556 PLN
Najwyższa cena
9 449 747 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Telecom Consulting Sp. z o. o. Warszawa | 3 | - | 276 750 PLN |
| ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | 143 350 PLN |
| SIMPLE S.A. Warszawa | 3 | 394 596 PLN | 789 191 PLN |
| Asseco Poland Spółka Akcyjna Rzeszów | 2 | 642 042 PLN | 642 042 PLN |
| Averbit sp. z o.o. Warszawa | 2 | 195 570 PLN | 195 570 PLN |
| ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| CloudiMed Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 299 938 PLN | 299 938 PLN |
| Simple S.A. Warszawa | 2 | - | - |
| BIT spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 2 | - | 84 686 PLN |
| Simple S.A. Warszawa | 2 | - | 355 409 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi asysty technicznej do posiadanych przez Zamawiającego licencji ORACLE
2026-08-28 15:33:10Z
Modernizacja rozwiązania przeznaczonego do prezentacji danych z orzeczeń dotyczących zamówień publicznych wraz z usługami hostingu, utrzymania i wsparcia
2026-08-25 10:01:10Z
Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
2026-08-25 08:34:29Z
„Świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym wdrożonych elementów Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej dostępnej pod adresem zpe.gov.pl oraz rozwój powyższego Systemu.”
2026-08-25 07:21:21Z
Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu
2026-08-20 10:43:22Z
Kompleksowa usługa migracji danych oraz przeniesienia funkcjonalności systemowych Microsoft Dynamics 365 Business Central 14 → Business Central 27 (on-prem)
2026-08-20 08:29:51Z
Wykonanie czynności w zakresie usług teleinformatycznych i eksploatacyjnych, oprogramowania i utrzymania sieci w Szpitalu Zachodnim im. Św. Jana Pawła II
2026-08-19 15:15:43Z
Wsparcie i rozwój Symfonii
2026-08-13 08:25:21Z
Odnowienie subskrypcji oprogramowania IBM
2026-08-12 12:23:11Z
Świadczenie opieki powdrożeniowej wraz z pakietem godzin w zakresie Simple.ERP oraz Simple.ERP mPracownik PRO przez okres 24 miesięcy.
2026-08-07 12:55:30Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390799 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wsparcie i rozwój Symfonii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014903547
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Defilad 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-901
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad@pkin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pkin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wsparcie i rozwój Symfonii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0769d2f9-aad8-4806-b13c-fd76309402bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390799
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający uznał, że uzasadnione będzie udzielenie zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) i b) w zw. z art. 305 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, tj. z uwagi na to, że przedmiotowa usługa może być świadczona wyłącznie przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych oraz z uwagi na ochronę praw wyłącznych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 193/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia polega na:
1) prowadzeniu serwisu oraz opieki eksploatacyjnej oprogramowania Symfonia, w tym: telefoniczne wspomaganie użytkowników Systemu, zapewnienie możliwości konsultacji drogą elektroniczną, naprawa błędów występujących w Systemie,;
2) serwisowym administrowaniu bazą danych;
3) wprowadzaniu dodatkowych i rozwój już działających funkcjonalności w Systemie;
4) aktualizowaniu oprogramowania oraz komponentów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AI IT sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312717828
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268632,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2027-07-31Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 268 632 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.16
- Próg unijny
- Poniżej progów UE