Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Odnowienie subskrypcji oprogramowania IBM

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00389783

Zamawiający

NARODOWY BANK POLSKI

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250008198

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
DECSOFT Spółka Akcyjna Warszawa 5210083578

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 DECSOFT Spółka Akcyjna (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 135 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72000000-5)

Najniższa cena

9 840 PLN

Średnia cena

604 556 PLN

Najwyższa cena

9 449 747 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Telecom Consulting Sp. z o. o. Warszawa 3 - 276 750 PLN
ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 - 143 350 PLN
SIMPLE S.A. Warszawa 3 394 596 PLN 789 191 PLN
Asseco Poland Spółka Akcyjna Rzeszów 2 642 042 PLN 642 042 PLN
Averbit sp. z o.o. Warszawa 2 195 570 PLN 195 570 PLN
ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 - -
CloudiMed Sp. z o. o. Warszawa 2 299 938 PLN 299 938 PLN
Simple S.A. Warszawa 2 - -
BIT spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 2 - 84 686 PLN
Simple S.A. Warszawa 2 - 355 409 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Świadczenie usługi asysty technicznej do posiadanych przez Zamawiającego licencji ORACLE

RSP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-28 15:33:10Z

Modernizacja rozwiązania przeznaczonego do prezentacji danych z orzeczeń dotyczących zamówień publicznych wraz z usługami hostingu, utrzymania i wsparcia

MAREK NOWICKI Noma Solutions -

2026-08-25 10:01:10Z

Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Nomacom Group Sp. z o.o. -

2026-08-25 08:34:29Z

„Świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym wdrożonych elementów Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej dostępnej pod adresem zpe.gov.pl oraz rozwój powyższego Systemu.”

Asentia sp. z o.o. -

2026-08-25 07:21:21Z

Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu

EDUEXPERT Sp. z o.o. -

2026-08-20 10:43:22Z

Kompleksowa usługa migracji danych oraz przeniesienia funkcjonalności systemowych Microsoft Dynamics 365 Business Central 14 → Business Central 27 (on-prem)

Digmatix Poland Sp. z o.o. 391 140 PLN

2026-08-20 08:29:51Z

Wykonanie czynności w zakresie usług teleinformatycznych i eksploatacyjnych, oprogramowania i utrzymania sieci w Szpitalu Zachodnim im. Św. Jana Pawła II

Telecom Consulting Sp. z o. o. -

2026-08-19 15:15:43Z

Wsparcie i rozwój Symfonii

AI IT sp. z o.o. 268 632 PLN

2026-08-13 08:25:21Z

Odnowienie subskrypcji oprogramowania IBM

DECSOFT Spółka Akcyjna -

2026-08-12 12:23:11Z

Świadczenie opieki powdrożeniowej wraz z pakietem godzin w zakresie Simple.ERP oraz Simple.ERP mPracownik PRO przez okres 24 miesięcy.

Simple S.A. -

2026-08-07 12:55:30Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 4 379 PLN Średnia: 624 421 PLN Max: 9 449 747 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odnowienie subskrypcji oprogramowania IBM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-919

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dkrz-wpi2@nbp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-271108a6-da0c-4791-8a6e-a904c8fa57dc

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389783

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 95397-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Odnowienie subskrypcji oprogramowania IBM

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest*: 1.1 Zapewnienie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego odnowienia subskrypcji licencji Oprogramowania w zakresie świadczenia przez producenta 12-miesięcznej Usługi Software Subscription & Support** dla posiadanego przez Zamawiającego Oprogramowania, tj. od dnia 1 lipca 2025 r. do dnia 30 czerwca 2026 r. z zachowaniem ciągłości dla poprzednich okresów świadczenia Usługi Software Subscription & Support, zwane dalej także: „Odnowieniem subskrypcji licencji Oprogramowania w zakresie świadczenia przez producenta Usługi Software Subscription & Support”; 1.2 Świadczenie Usług Konsultacyjnych przez Wykonawcę, na warunkach oraz w zakresie określonym w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ, w minimalnej liczbie 180 godzin zegarowych oraz w maksymalnej liczbie do 800 godzin zegarowych w okresie, o którym mowa w pkt. 1.1 powyżej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). *Definicje pojęć użytych wielką literą, znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do SWZ. **Usługa Software Subscription & Support dla Oprogramowania świadczona będzie w okresie od dnia 01.07.2025 r. do dnia 30.06.2026 r. W przypadku, gdy z uwagi na przedłużającą się procedurę o udzielenie zamówienia publicznego nie będzie możliwe zawarcie Umowy przed dniem 01.07.2025 r., Umowa zostanie zawarta w późniejszym, możliwym do zawarcia terminie, z okresem świadczenia Usługi Software Subscription & Support do dnia 30.06.2026 r.

3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

48790000-2 - Pakiety oprogramowania do sprawdzania wersji

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-07-01 do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DECSOFT Spółka Akcyjna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210083578

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2017200,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 312249-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2017200,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 72000000-5
72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne opracowywania oprogramowania internetowe i wsparcia) 48790000-2 (Pakiety oprogramowania do sprawdzania wersji)