Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Zamawiający
Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Sulejówek, Mazowieckie
NIP: 8222284551
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Nomacom Group Sp. z o.o. | Warszawa | 5242693423 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nomacom Group Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 135 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72000000-5)
Najniższa cena
9 840 PLN
Średnia cena
604 556 PLN
Najwyższa cena
9 449 747 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Telecom Consulting Sp. z o. o. Warszawa | 3 | - | 276 750 PLN |
| ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | 143 350 PLN |
| SIMPLE S.A. Warszawa | 3 | 394 596 PLN | 789 191 PLN |
| Asseco Poland Spółka Akcyjna Rzeszów | 2 | 642 042 PLN | 642 042 PLN |
| Averbit sp. z o.o. Warszawa | 2 | 195 570 PLN | 195 570 PLN |
| ALEPH Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | - | - |
| CloudiMed Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 299 938 PLN | 299 938 PLN |
| Simple S.A. Warszawa | 2 | - | - |
| BIT spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 2 | - | 84 686 PLN |
| Simple S.A. Warszawa | 2 | - | 355 409 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usługi asysty technicznej do posiadanych przez Zamawiającego licencji ORACLE
2026-08-28 15:33:10Z
Modernizacja rozwiązania przeznaczonego do prezentacji danych z orzeczeń dotyczących zamówień publicznych wraz z usługami hostingu, utrzymania i wsparcia
2026-08-25 10:01:10Z
Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
2026-08-25 08:34:29Z
„Świadczenie usługi utrzymania w ruchu w trybie produkcyjnym wdrożonych elementów Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej dostępnej pod adresem zpe.gov.pl oraz rozwój powyższego Systemu.”
2026-08-25 07:21:21Z
Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu
2026-08-20 10:43:22Z
Kompleksowa usługa migracji danych oraz przeniesienia funkcjonalności systemowych Microsoft Dynamics 365 Business Central 14 → Business Central 27 (on-prem)
2026-08-20 08:29:51Z
Wykonanie czynności w zakresie usług teleinformatycznych i eksploatacyjnych, oprogramowania i utrzymania sieci w Szpitalu Zachodnim im. Św. Jana Pawła II
2026-08-19 15:15:43Z
Wsparcie i rozwój Symfonii
2026-08-13 08:25:21Z
Odnowienie subskrypcji oprogramowania IBM
2026-08-12 12:23:11Z
Świadczenie opieki powdrożeniowej wraz z pakietem godzin w zakresie Simple.ERP oraz Simple.ERP mPracownik PRO przez okres 24 miesięcy.
2026-08-07 12:55:30Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00405472 z dnia 2026-08-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141773282
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 29
1.4.2.) Miejscowość: Sulejówek
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-070
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.4.7.) Numer telefonu: 22 77 88 088
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muzeumpilsudski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumpilsudski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53358f7d-45a6-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405472
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00381665/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej obsłudze informatycznej na rzecz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji umowy zawiera załącznik nr 7 do SWZ – istotne postanowienia umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2022-11-09 do 2023-04-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Nomacom Group Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242693423
4.3.3.) Ulica: Jasnodworska 3
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-745
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 50774,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00478273/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-04-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 253872 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.15
- Próg unijny
- Poniżej progów UE