Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
dostawa energii cieplnej DPS Konarskiego
Zamawiający
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 2090001440
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Veolia Energia Poznań S.A. | Poznań | 7770000755 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Veolia Energia Poznań S.A. (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 63 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09300000-2)
Najniższa cena
8 635 PLN
Średnia cena
393 102 PLN
Najwyższa cena
1 183 329 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ENEA S.A. Poznań | 8 | 141 878 PLN | 1 468 668 PLN |
| Veolia Energia Poznań SA Poznań | 4 | 614 473 PLN | 2 129 900 PLN |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Warszawa | 4 | - | - |
| Veolia Energia Poznań S.A. Poznań | 4 | - | 453 750 PLN |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| Veolią Energią Poznań S.A. Poznań | 2 | - | 350 077 PLN |
| VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLAND SP. Z O.O. WARSZAWA | 2 | - | - |
| VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A. Poznań | 2 | - | 295 706 PLN |
| Hekla Energy Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o. o warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ- Szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży
2026-08-21 10:54:05Z
Dostawa energii elektrycznej do obiektów Gminy Rokietnica.
2026-08-06 12:03:54Z
Dostawa energii cieplnej do obiektu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20.
2026-07-23 07:54:22Z
Dostawa energii cieplnej do obiektu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20.
2026-07-23 07:46:35Z
120/2025 Dostawa energii elektrycznej
2026-07-22 12:49:57Z
dostawa energii cieplnej DPS Konarskiego
2026-07-20 09:26:14Z
Dostawa energii cieplnej do obiektu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 oraz budynku Oddziału Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu przy ul. Zamenhofa 142a
2026-07-20 09:01:41Z
Dostawa energii cieplnej do obiektu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 oraz budynku Oddziału Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu przy ul. Zamenhofa 142a
2026-07-20 08:55:12Z
Dostawa energii cieplnej do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20.
2026-07-17 11:53:45Z
Dostawa energii cieplnej do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20.
2026-07-17 11:50:25Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350986 z dnia 2026-07-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
dostawa energii cieplnej DPS Konarskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000683016
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Konarskiego 11/13
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-114
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@m.poznan.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.pl/mim/cuw/dom-pomocy-spolecznej,1129/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-513f2e3b-a0a0-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00350986
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
dostawa energii cieplnej DPS Konarskiego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
dostawa energii cieplnej dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 oraz budynku Oddziału Domy Pomocy Społecznej przy ul. Zamenhofa 142a
3.9.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-12-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-01-01 do 2023-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Veolia Energia Poznań S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7770000755
4.3.3.) Ulica: Energetyczna 3
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 61-016
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 350389,19 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00071095/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 417149,08 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE