Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ- Szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży
Zamawiający
WIELKOPOLSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I TORAKOCHIRURGII IM. EUGENII I JANUSZA ZEYLANDÓW
Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7811618973
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| IEN Energy Sp. z o.o. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IEN Energy Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 63 rozstrzygniętych przetargów (CPV 09300000-2)
Najniższa cena
8 635 PLN
Średnia cena
393 102 PLN
Najwyższa cena
1 183 329 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ENEA S.A. Poznań | 8 | 141 878 PLN | 1 468 668 PLN |
| Veolia Energia Poznań SA Poznań | 4 | 614 473 PLN | 2 129 900 PLN |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Warszawa | 4 | - | - |
| Veolia Energia Poznań S.A. Poznań | 4 | - | 453 750 PLN |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| Veolią Energią Poznań S.A. Poznań | 2 | - | 350 077 PLN |
| VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLAND SP. Z O.O. WARSZAWA | 2 | - | - |
| VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A. Poznań | 2 | - | 295 706 PLN |
| Hekla Energy Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o. o warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ- Szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży
2026-08-21 10:54:05Z
Dostawa energii elektrycznej do obiektów Gminy Rokietnica.
2026-08-06 12:03:54Z
Dostawa energii cieplnej do obiektu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20.
2026-07-23 07:54:22Z
Dostawa energii cieplnej do obiektu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20.
2026-07-23 07:46:35Z
120/2025 Dostawa energii elektrycznej
2026-07-22 12:49:57Z
dostawa energii cieplnej DPS Konarskiego
2026-07-20 09:26:14Z
Dostawa energii cieplnej do obiektu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 oraz budynku Oddziału Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu przy ul. Zamenhofa 142a
2026-07-20 09:01:41Z
Dostawa energii cieplnej do obiektu Domu Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13 oraz budynku Oddziału Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu przy ul. Zamenhofa 142a
2026-07-20 08:55:12Z
Dostawa energii cieplnej do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20.
2026-07-17 11:53:45Z
Dostawa energii cieplnej do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ugory 18/20.
2026-07-17 11:50:25Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402429 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ- Szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I TORAKOCHIRURGII IM. EUGENII I JANUSZA ZEYLANDÓW
1.2.) Oddział zamawiającego: WCPiT
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631250369
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Augustyna Szamarzewskiego 62
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 60-569
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wcpit.org
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wcpit.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2760076e-3717-45a1-b15d-3f10884e6aef
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402429
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 207330-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ- Szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów SP ZOZ- Szpitale w Poznaniu, Ludwikowie i Chodzieży: łącznie 2 357,46 MWh na rok z prawem opcji na zwiększenie ilości o 10 %, tj. 2 593,20 MWh.
3.9.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): IEN Energy Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1318611,78 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 518299-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1349731,28 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE