Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Dostawa półki macierzy dyskowej, znak sprawy: AEZ/S-079/2026
Zamawiający
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250005828
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| BCODERS Spółka Akcyjna | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BCODERS Spółka Akcyjna (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 143 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2)
Najniższa cena
3 875 PLN
Średnia cena
254 489 PLN
Najwyższa cena
1 041 687 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| CYBERMAK Jędrzej Makowski Warszawa | 7 | 13 864 PLN | 97 047 PLN |
| MKM Market Małgorzata Modzelewska Warszawa | 5 | 685 571 PLN | 1 371 143 PLN |
| Senetic S.A. Gliwice | 3 | 963 644 PLN | 963 644 PLN |
| TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI PŁOŃSK | 3 | 77 570 PLN | 77 570 PLN |
| Vecto Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | - |
| SOFTRIX Grzegorz Laskowski Radom | 3 | - | - |
| Atut Centrum Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 46 314 PLN | 92 628 PLN |
| FORTI Krzysztof Jurek Radom | 2 | 12 048 PLN | 24 096 PLN |
| AV Multimedia Małysz i Spółka Spółka Jawna Kielce | 2 | - | 100 384 PLN |
| NEXT LEVEL IT SP. Z O.O. Katowice | 2 | 503 949 PLN | 503 949 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup i dostawa sprzętu IT na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
2026-08-31 09:27:15Z
Zakup i dostawa serwerów, komputerów, urządzeń dostępowych, laptopów dla Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
2026-08-31 08:39:19Z
Dostawa elementów infrastruktury IT. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.38.2026
2026-08-28 06:23:56Z
Zakup, dostawa, wdrożenie środowiska serwerowego wraz z oprogramowaniem i środowiska kopii zapasowych dla Urzędu Gminy Stare Babice
2026-08-24 10:07:13Z
Zakup, dostawa, wdrożenie środowiska serwerowego wraz z oprogramowaniem i środowiska kopii zapasowych dla Urzędu Gminy Stare Babice
2026-08-24 10:07:13Z
Dostawa dwóch serwerów do środowisk wirtualizacyjnych wraz z oprogramowaniem, licencjami, gwarancją oraz wsparciem technicznym.
2026-08-18 11:34:57Z
Dostawa półki macierzy dyskowej, znak sprawy: AEZ/S-079/2026
2026-08-18 10:34:58Z
Zakup sprzętu komputerowego, licencji i wdrożenia dla Urzędu Gminy Wieliszew w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
2026-08-17 09:52:04Z
Zakup i D systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu
2026-08-17 08:07:48Z
Zakup i dostawę sprzętu komputerowego - zakup dofinansowany w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
2026-08-14 10:39:20Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396024 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa półki macierzy dyskowej, znak sprawy: AEZ/S-079/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Warszawski Uniwersytet Medyczny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288917
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 61
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-091
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: aez@wum.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wum.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c77eb52-494a-437f-bcc9-e49a73de7b46
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396024
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 68-237543
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa półki macierzy dyskowej, znak sprawy: AEZ/S-079/2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa półki macierzy dyskowej
3.9.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
40 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BCODERS Spółka Akcyjna
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 226787,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 113-406771
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 226787,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 18.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE