Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 308 884 PLN

Zakup i dostawa sprzętu IT na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Rozstrzygnięty Dostawy 2025/BZP 00531736

Numer referencyjny: ZP.271.52.2025

Zamawiający

Gmina Konstancin-Jeziorna

ul. Piaseczyńska 77

05-520 Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie

NIP: 1231217438

REGON: 013271045

Opis przedmiotu zamówienia

„Zakup i dostawa sprzętu IT na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna” według formularza ofertowego który jest Załącznikiem nr 2 oraz OPZ, stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
udzielenie gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
MKM Market Małgorzata Modzelewska Warszawa NIP: 5311424182

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 MKM Market Małgorzata Modzelewska (Warszawa) Umowa podpisana 308 884 PLN 308 884 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 143 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2 - Serwery)

Najniższa cena

3 875 PLN

Średnia cena

254 489 PLN

Najwyższa cena

1 041 687 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CYBERMAK Jędrzej Makowski Warszawa 7 13 864 PLN 97 047 PLN
MKM Market Małgorzata Modzelewska Warszawa 5 685 571 PLN 1 371 143 PLN
Senetic S.A. Gliwice 3 963 644 PLN 963 644 PLN
TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI PŁOŃSK 3 77 570 PLN 77 570 PLN
Vecto Sp. z o.o. Warszawa 3 - -
SOFTRIX Grzegorz Laskowski Radom 3 - -
Atut Centrum Sp. z o.o. Warszawa 2 46 314 PLN 92 628 PLN
FORTI Krzysztof Jurek Radom 2 12 048 PLN 24 096 PLN
AV Multimedia Małysz i Spółka Spółka Jawna Kielce 2 - 100 384 PLN
NEXT LEVEL IT SP. Z O.O. Katowice 2 503 949 PLN 503 949 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup i dostawa sprzętu IT na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

MKM Market Małgorzata Modzelewska -

2026-08-31 09:27:15Z

Zakup i dostawa serwerów, komputerów, urządzeń dostępowych, laptopów dla Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

MKM Market Małgorzata Modzelewska -

2026-08-31 08:39:19Z

Dostawa elementów infrastruktury IT. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.38.2026

NETSECURE Sp. z o.o. 832 000 PLN

2026-08-28 06:23:56Z

Zakup, dostawa, wdrożenie środowiska serwerowego wraz z oprogramowaniem i środowiska kopii zapasowych dla Urzędu Gminy Stare Babice

Loopus sp. z o.o. 849 684 PLN

2026-08-24 10:07:13Z

Zakup, dostawa, wdrożenie środowiska serwerowego wraz z oprogramowaniem i środowiska kopii zapasowych dla Urzędu Gminy Stare Babice

CC Otwarte Systemy Komputerowe sp. z o.o 112 668 PLN

2026-08-24 10:07:13Z

Dostawa dwóch serwerów do środowisk wirtualizacyjnych wraz z oprogramowaniem, licencjami, gwarancją oraz wsparciem technicznym.

APEX.IT SP. Z O.O. 338 921 PLN

2026-08-18 11:34:57Z

Dostawa półki macierzy dyskowej, znak sprawy: AEZ/S-079/2026

BCODERS Spółka Akcyjna -

2026-08-18 10:34:58Z

Zakup sprzętu komputerowego, licencji i wdrożenia dla Urzędu Gminy Wieliszew w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

MKM Market Małgorzata Modzelewska 1 041 687 PLN

2026-08-17 09:52:04Z

Zakup i D systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu

Domino Computer Jarosław Myśliński -

2026-08-17 08:07:48Z

Zakup i dostawę sprzętu komputerowego - zakup dofinansowany w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

Data Experts sp. z o.o 240 032 PLN

2026-08-14 10:39:20Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 3 875 PLN Średnia: 293 323 PLN Max: 1 041 687 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu IT na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konstancin-Jeziorna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271045

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piaseczyńska 77

1.5.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-520

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konstancinjeziorna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://konstancinjeziorna.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu IT na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34787f82-2c9a-4a89-b7e6-6050c5d38170

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00531736

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 9.1 Zamawiający wyznacza przedstawiciela do kontaktu z Wykonawcami: kierownik referatu zamówień publicznych, e-mail: zamowienia@konstancinjeziorna.pl
9.2 Komunikacja z Zamawiającym odbywać się będzie według poniższych zasad:
9.2.1 z wykorzystaniem platformy zakupowej - dostępnej pod adresem internetowym: https://konstancinjeziorna.logintrade.net- zwanej dalej „Platformą”;
9.2.2 korzystanie z Platformy przez Wykonawców w zakresie niniejszego postępowania jest bezpłatne, a w szczególności bezpłatne jest założenie i posiadanie konta oraz wykonywanie czynności Wykonawcy z zastosowaniem Platformy,
9.2.3 Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego akceptuje warunki korzystania z Platformy, określone w Regulaminie dostępnym pod adresem internetowym: https://konstancinjeziorna.logintrade.net
9.3 Do złożenia oferty za pośrednictwem Platformy konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy aktualnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego.
9.4 Kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego nie można uzyskać przy użyciu Platformy.
9.5 Czas niezbędny do nabycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego zależy od procedur stosowanych przez dostawców tych instrumentów elektronicznych.
9.6 Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r. poz. 2415).
9.7 Zamawiający zaleca założenie konta na Platformie z wyprzedzeniem w celu umożliwiania sobie szybszego złożenia oferty.
9.8 Wszystkie pytania dotyczące wyjaśnienia treści SWZ złożone w trybie art. 135 ustawy Pzp należy kierować drogą elektroniczną za pomocą Platformy.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Obowiązek informacyjny RODO został zawarty w ust. 20 SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Ograniczenia stosowania RODO zostały zawarte w ust. 20 SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.52.2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup i dostawa sprzętu IT na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna” według formularza ofertowego który jest Załącznikiem nr 2 oraz OPZ, stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

51610000-1 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 16 OPIS KRYTERIÓW OCENY OFERT WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT
16.1 Zamawiający, dokona oceny ofert w oparciu o przyjęte kryteria oceny ofert:
Oferty oceniane będą punktowo: 1% = 1 pkt.
Punkty obliczane będą z dokładnością do drugiego miejsca po przecinku.

Przy ocenie ofert, Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:

1) kryterium 1: wartość oferty brutto – waga 60 %; (W)
2) kryterium 2: okres gwarancji – waga 40 % (G)

Przez kryterium „wartość oferty brutto” rozumie się wartość oferty brutto podaną w formularzu oferty, zawierającą wszystkie koszty wykonania przedmiotu zamówienia. Najwyższą liczbę punktów – 60 pkt otrzyma oferta z najniższą wartością brutto. W tym kryterium można uzyskać maksymalnie 60 pkt.

Przez kryterium „okres gwarancji” rozumie się zaoferowany przez Wykonawcę okres gwarancji, przy czym wykonawca może udzielić gwarancji na przedmiot zamówienia na okres: 36, 48, 60 miesięcy – a okres ten powinien zostać wskazany w formularzu oferty – załącznik 1. Ilość punktów w tym kryterium przyznana zostanie według poniższej formuły:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: udzielenie gwarancji

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

7.1 Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu:
7.1.1 dot. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający odstępuje od opisywania tego warunku;
7.1.2 dot. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
Zamawiający odstępuje od opisywania tego warunku;
7.1.3 dot. sytuacji finansowej lub ekonomicznej:
Zamawiający odstępuje od opisywania tego warunku;
7.1.4 dot. zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie:
7.1.5 doświadczenia Wykonawcy:
Zamawiający odstępuje od opisywania tego warunku,
7.1.6 potencjału technicznego Wykonawcy:
Zamawiający odstępuje od opisywania tego warunku.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 8.10 W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału
w postępowaniu, Zamawiający żąda następujących podmiotowych środków dowodowych:

8.10.1 oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wg Załącznika nr 5 do SWZ;
8.10.2 zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków i opłat wraz z zaświadczeniem Zamawiający może żądać złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych podatków wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
8.10.3 oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania określonych w przepisach art. 108 ust. 1 pkt 1,2,5 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1ustawy Pzp oraz podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach z w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – wg Załącznika nr 6 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 8.7 W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej, Zamawiający żąda następujących podmiotowych środków dowodowych:
b) wykazu usług wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, porównywalnych z usługami stanowiącymi przedmiot zamówienia, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane należycie, w szczególności informacji o tym czy usługi zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty (Załącznik nr 4 do SWZ);

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

4. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE
4.1 Zamawiający wymaga przedłożenia niżej wymienionych przedmiotowych środków dowodowych, które należy złożyć z ofertą:


1. Certyfikaty:

1) Serwer musi być wyprodukowany zgodnie z normą ISO-9001:2015, ISO-50001 oraz ISO-14001
2) Serwer musi posiadać deklaracja CE.
3) Serwer musi spełniać wymagania normy NIST SP 800-193 ochrony przed cyberatakami.
4) Oferowany serwer musi znajdować się na liście Windows Server Catalog i posiadać status „Certified for Windows” dla systemów Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2022.

2. Załącznik nr 3 do SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

12 OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWYWANIA OFERTY
12.1 Za pośrednictwem Platformy, Wykonawca składa wraz z ofertą następujące dokumenty:
12.1.1 oświadczenie Wykonawcy, o którym mowa w pkt 8.1 SWZ;
12.1.2 pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub odpis z KRS lub CEIDG;
12.1.3 przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt 4.1 i 4.2 niniejszej SWZ;

12.1.4 zobowiązanie podmiotu trzeciego, o którym mowa w pkt 7.4. SWZ (jeżeli dotyczy);

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

8.4 W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 8.1 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenie to potwierdza brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzania został zawarty w § 9 Wzoru umowy będącego załącznikiem do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-11-24 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-11-24 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-12-23

2025-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
14.11.2025
Termin składania ofert
24.11.2025 09:00
Wartość umowy
308 884 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 48820000-2 - Serwery
48820000-2 (Serwery) 30233000-1 (Urządzenia do przechowywania i odczytu danych) 72265000-0 (Usługi konfiguracji oprogramowania) 72263000-6 (Usługi wdrażania oprogramowania) 51610000-1 (Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych 72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 51610000-1 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Okres realizacji

30 dni