Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Zakup i D systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00393734

Zamawiający

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250005834

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

05-119 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Domino Computer Jarosław Myśliński Legionowo 013145760

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Domino Computer Jarosław Myśliński (Legionowo) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 143 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2)

Najniższa cena

3 875 PLN

Średnia cena

254 489 PLN

Najwyższa cena

1 041 687 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
CYBERMAK Jędrzej Makowski Warszawa 7 13 864 PLN 97 047 PLN
MKM Market Małgorzata Modzelewska Warszawa 5 685 571 PLN 1 371 143 PLN
Senetic S.A. Gliwice 3 963 644 PLN 963 644 PLN
TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI PŁOŃSK 3 77 570 PLN 77 570 PLN
Vecto Sp. z o.o. Warszawa 3 - -
SOFTRIX Grzegorz Laskowski Radom 3 - -
Atut Centrum Sp. z o.o. Warszawa 2 46 314 PLN 92 628 PLN
FORTI Krzysztof Jurek Radom 2 12 048 PLN 24 096 PLN
AV Multimedia Małysz i Spółka Spółka Jawna Kielce 2 - 100 384 PLN
NEXT LEVEL IT SP. Z O.O. Katowice 2 503 949 PLN 503 949 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup i dostawa sprzętu IT na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

MKM Market Małgorzata Modzelewska -

2026-08-31 09:27:15Z

Zakup i dostawa serwerów, komputerów, urządzeń dostępowych, laptopów dla Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

MKM Market Małgorzata Modzelewska -

2026-08-31 08:39:19Z

Dostawa elementów infrastruktury IT. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.38.2026

NETSECURE Sp. z o.o. 832 000 PLN

2026-08-28 06:23:56Z

Zakup, dostawa, wdrożenie środowiska serwerowego wraz z oprogramowaniem i środowiska kopii zapasowych dla Urzędu Gminy Stare Babice

Loopus sp. z o.o. 849 684 PLN

2026-08-24 10:07:13Z

Zakup, dostawa, wdrożenie środowiska serwerowego wraz z oprogramowaniem i środowiska kopii zapasowych dla Urzędu Gminy Stare Babice

CC Otwarte Systemy Komputerowe sp. z o.o 112 668 PLN

2026-08-24 10:07:13Z

Dostawa dwóch serwerów do środowisk wirtualizacyjnych wraz z oprogramowaniem, licencjami, gwarancją oraz wsparciem technicznym.

APEX.IT SP. Z O.O. 338 921 PLN

2026-08-18 11:34:57Z

Dostawa półki macierzy dyskowej, znak sprawy: AEZ/S-079/2026

BCODERS Spółka Akcyjna -

2026-08-18 10:34:58Z

Zakup sprzętu komputerowego, licencji i wdrożenia dla Urzędu Gminy Wieliszew w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”

MKM Market Małgorzata Modzelewska 1 041 687 PLN

2026-08-17 09:52:04Z

Zakup i D systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu

Domino Computer Jarosław Myśliński -

2026-08-17 08:07:48Z

Zakup i dostawę sprzętu komputerowego - zakup dofinansowany w ramach Projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"

Data Experts sp. z o.o 240 032 PLN

2026-08-14 10:39:20Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 3 875 PLN Średnia: 293 323 PLN Max: 1 041 687 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i D systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: izabela.ignaczak@pw.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05133a68-77f6-476b-acff-c088355e30a5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393734

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 274448-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr POIR.04.02.00-00-D008/20-00 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Działania 4.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 pt. "Krajowe Laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem"

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup i D systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakup i dostawa systemu zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej obejmującego serwery obliczeniowe, serwery przechowywania danych, przełączniki sieciowe, osprzęt wraz z uruchomieniem dla projektu pn. „Krajowe laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem”

3.9.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

154 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Domino Computer Jarosław Myśliński

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 013145760

4.3.3.) Ulica: Wrzosowa 41

4.3.4.) Miejscowość: Legionowo

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-119

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 5429488,14 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 512523-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-09-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4421735,32 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 48820000-2
48820000-2 (Serwery)