Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 09:00 (4 dni)

Dostawa przyczepy rolniczej z koszem transportowym

Aktywny Dostawy 2026/BZP 00413390

Numer referencyjny: PN-14/2026

Zamawiający

STAWY MILICKIE SPÓŁKA AKCYJNA

20

56-300 Ruda Sułowska, Dolnośląskie

NIP: 9161388540

REGON: 021461756

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa: przyczepy rolniczej jednoosiowej oraz kosza transportowego z lemieszem Szczegółowy opis parametrów technicznych przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Na podstawie 28 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia (cała Polska)

Najniższa cena

36 299 PLN

Średnia cena

356 226 PLN

Najwyższa cena

848 700 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki Kwidzyn 2 116 311 PLN 116 311 PLN
Helena Ogłoza Investment Kielce 2 139 500 PLN 139 500 PLN
Arcon Polska sp. z o.o. Warszawa 1 - -
METALZBYT-HURT SP. Z O.O. MIĘDZYRZECZE DOLNE 1 36 299 PLN 36 299 PLN
KKM Engineering Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 1 640 320 PLN 640 320 PLN
Sutco-Polska Sp. z o.o. Katowice 1 - -
UNI-EXPORT INSTRUMENTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 1 - -
Intelimedical Poland Sp.z o.o. Olsztyn 1 - -
COMEF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 1 - -
CONBERG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA NOWY SĄCZ 1 848 700 PLN 848 700 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa robotowego systemu magazynowego z wykonaniem prac remontowo- adaptacyjnych w pomieszczeniach WIM-PIB

Synektik S.A. -

2026-08-24 06:29:04Z

SVA/4620-328/2026 Dostawa, montaż oraz uruchomienie kompletnej linii do malowania proszkowego, przeznaczonej dla Działu Produkcji Jarosław.

CONBERG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 848 700 PLN

2026-08-20 11:30:22Z

Zakup i dostawa narzędzi dla Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

METALZBYT-HURT SP. Z O.O. 36 299 PLN

2026-07-24 14:20:23Z

Dostawa systemu dystrybucji leków.

Intelimedical Poland Sp.z o.o. -

2026-07-21 09:25:02Z

Dostawa wytwornicy ciekłego azotu 2,5 kg/h do stanowiska do oczyszczania wodoru do jakości 4,5+ (paliwo lotnicze) technikami destylacyjno-ekstrakcyjnymi

COMEF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-06-29 10:55:16Z

„Zakup i dostawa sprzętu mechanicznego do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku” – część II

PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki -

2026-06-25 11:47:12Z

„Zakup i dostawa sprzętu mechanicznego do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku” – część II

PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki 116 311 PLN

2026-06-16 07:45:12Z

„Zakup i dostawa sprzętu mechanicznego do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku” – część I

Helena Ogłoza Investment -

2026-05-15 11:37:35Z

Modernizacja i rozbudowa Zakładu ZGO Pukinin w zakresie sortowni odpadów zmieszanych oraz pochodzących z selektywnej zbiórki

Sutco-Polska Sp. z o.o. -

2026-05-14 12:09:56Z

Dostawa wraz z montażem i uruchomieniem instalacji do produkcji zielonego wodoru w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT Politechniki Warszawskiej

KKM Engineering Sp. z o.o. 640 320 PLN

2026-05-08 12:39:21Z

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa przyczepy rolniczej z koszem transportowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STAWY MILICKIE SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021461756

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 20

1.5.2.) Miejscowość: Ruda Sułowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stawymilickie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.spolka.stawymilickie.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Spółka Akcyjna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa przyczepy rolniczej z koszem transportowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f5695d4-6afb-48bb-8f09-a9f798e7d1f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413390

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/stawymilickie

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/stawymilickie

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z platformy zakupowej, zamieszczonym na stronie internetowej pod adresem https://platformazakupowa.pl w zakładce „Regulamin” (znajdującej się na dole strony).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informujemy, że:
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółka Stawy Milickie S.A. reprezentowana przez Zarząd Spółki, z siedzibą w Rudzie Sułowskiej 20,
56-300 Milicz, adres e-mail: biuro@stawymilickie.pl, Tel. (+48) 71/ 38 47 110;
• Inspektorem ochrony danych osobowych w Spółce Stawy Milickie S.A.,
z siedzibą w Rudzie Sułowskiej 20, 56-300 Milicz jest Pani Monika Czarnecka kontakt: goniacz.monika@gmail.com, telefon 71/ 38 47 110;
• Dane osób fizycznych wskazane w formularzu ofertowym, umowie bądź innych dokumentach dotyczących zapytania ofertowego przetwarzane będą na podstawie
art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawę przyczepy rolniczej z koszem transpoprtowym”;
• Odbiorcami pozyskanych danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania zgodnie z zapisami obowiązującego prawa i na podstawie jego wykładni;
• Dane osobowe będą przechowywane, przez okres określony przepisami prawa, w tym okres przedawnienia roszczeń wynikających z umowy;
• Obowiązek podania przez Wykonawcę/Oferenta danych osobowych bezpośrednio dotyczących osoby fizycznej działającej w imieniu własnym lub podmiotu handlowego, oferty, jest wymogiem związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia;
• W odniesieniu do przekazanych danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
• Wykonawcy, których dane pozyska Zamawiający, posiadają następujące uprawnienia:
o na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
o na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych, jednakże skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników;
o na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, przy czym prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa;
o prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
• Nie przysługuje Wykonawcy, którego dane Zamawiający pozyska:
o w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
o prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
o na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: PN-14/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
przyczepy rolniczej jednoosiowej oraz kosza transportowego z lemieszem
Szczegółowy opis parametrów technicznych przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Wykonawca przedstawi, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie zrealizował, dostawy maszyn o wartości brutto nie mniejszej niż 100 000zł.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z Pzp

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/stawymilickie

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 11:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
31.08.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 09:00
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
42900000-5 (Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia)

Okres realizacji

7 dni