Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00259965

Numer referencyjny: MPW.ZP.3121.8.2026

Zamawiający

Muzeum Powstania Warszawskiego

Grzybowska 79

00-844 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5272436056

REGON: 015760222

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

Kryteria oceny ofert

Cena 30%
Precyzja wykonania 70%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski Lublin 7120084859

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski (Lublin) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy)

Najniższa cena

1 840 PLN

Średnia cena

92 813 PLN

Najwyższa cena

381 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 2 261 252 PLN 261 252 PLN
SINDRUK Sp. z o.o. Opole 2 - -
Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka Warszawa 2 100 543 PLN 100 543 PLN
Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 2 94 721 PLN 94 721 PLN
Agencja Reklamowa Radna Sp.zo.o. Warszawa 2 27 060 PLN 27 060 PLN
Volumina.pl Sp z o.o. Szczecin 2 - -
Drukarnia s.c. N. Łuczak K. Łuczak Daszewice 2 20 660 PLN 20 660 PLN
ARGRAF Sp. z o.o., , Warszawa 2 - -
System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski Lublin 2 - -
AGENCJA REKLAMOWA TOP AGNIESZKA ŁUCZAK Włocławek 1 17 387 PLN 17 387 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa druku i wysyłki kwartalnika 'Kultura Wsi” w roku 2026

Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-28 09:21:41Z

ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW

Volumina.pl Sp z o.o. -

2026-08-21 08:36:26Z

Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+

Sindruk sp. z o.o. -

2026-08-19 14:43:02Z

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski -

2026-08-18 13:05:05Z

Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów

PHU OLEJNIK Piotr Olejnik 59 952 PLN

2026-07-28 06:40:37Z

Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów

DRUKARNIA SIL VEG DRUK S.C. 180 269 PLN

2026-07-28 06:40:37Z

Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.

Zapol Sobczyk Sp.k. 104 304 PLN

2026-07-27 16:48:29Z

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka -

2026-07-20 11:00:31Z

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski -

2026-07-17 11:17:53Z

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka 100 543 PLN

2026-07-17 09:10:16Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 123 PLN Średnia: 56 146 PLN Max: 395 568 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Powstania Warszawskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015760222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grzybowska 79

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-844

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: adawidowska@1944.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.1944.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bc4375b-a2d9-4342-b3ff-2c031b3d3eb1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259965

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114419/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Druk minialbumu fotograficznego "Fotoreporterzy Komendy Głównej AK" (tyt. rob.)

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/1944

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: www.platformazakupowa.pl/pn/1944

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/1944
Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy.
Oferta składana elektronicznie musi zostać podpisana elektronicznym podpisem kwalifikowanym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. W procesie składania oferty za pośrednictwem platformazakupowa.pl, Wykonawca powinien złożyć podpis bezpośrednio na dokumentach przesłanych za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Zalecamy stosowanie podpisu na każdym załączonym pliku osobno

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: MPW.ZP.3121.8.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

4.2.6.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 30

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Precyzja wykonania

4.3.6.) Waga: 70

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji - o ile Zamawiający nie może ich uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych, wskazanych przez Wykonawcę w formularzu oferty,
2. oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2021 poz. 275), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi że przygotowali te oferty niezależnie od Wykonawcy należącego do tej samem grupy kapitałowej

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Przedmiotowym środkiem dowodowym, zwanym dalej „próbką” są przykładowe materiały poligraficzne w postaci :
- nie mniej niż 3 różne przykłady publikacji o charakterze albumowym
- z reprodukcjami fotografii czarno-białych i kolorowych
- z użyciem pantonu (5. kolor)
- w oprawie miękkiej, minimum jedna z grzbietem otwartym, szytoklejonym, o szerokości grzbietu szytego ok. 30 mm

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zmiany umowy wymagają zachowania formy pisemnej w formie aneksu do umowy pod rygorem nieważności i mogą być dokonane w granicach określonych art. 455 ustawy z dnia 11-09-2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
2. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy w przypadkach określonych w obowiązujących przepisach, a ponadto w razie:
1) zmiany stawki podatku od towarów i usług – w takim przypadku zmiana umowy nastąpi poprzez zmianę ceny brutto odpowiednio do skutków wynikających ze zmiany stawki podatku od towarów i usług;
2) opóźnienia w wykonaniu przedmiotu umowy spowodowanego wystąpieniem okoliczności zależnych do Zamawiającego - w takim przypadku zmiana umowy polegać będzie na wydłużeniu terminu wykonania przedmiotu umowy odpowiednio do okresu opóźnienia spowodowanego wystąpieniem okoliczności zależnych do Wykonawcy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-08 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/1944

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-08 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-07

2026-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.05.2026
Termin składania ofert
08.06.2026 09:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
79823000-9 (Usługi drukowania i dostawy)

Okres realizacji

do 2026-10-31