Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW
Zamawiający
UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250012946
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Volumina.pl Sp z o.o. | Szczecin | 8522686621 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Volumina.pl Sp z o.o. (Szczecin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79823000-9)
Najniższa cena
1 840 PLN
Średnia cena
92 813 PLN
Najwyższa cena
381 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk | 2 | 261 252 PLN | 261 252 PLN |
| SINDRUK Sp. z o.o. Opole | 2 | - | - |
| Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka Warszawa | 2 | 100 543 PLN | 100 543 PLN |
| Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice | 2 | 94 721 PLN | 94 721 PLN |
| Agencja Reklamowa Radna Sp.zo.o. Warszawa | 2 | 27 060 PLN | 27 060 PLN |
| Volumina.pl Sp z o.o. Szczecin | 2 | - | - |
| Drukarnia s.c. N. Łuczak K. Łuczak Daszewice | 2 | 20 660 PLN | 20 660 PLN |
| ARGRAF Sp. z o.o., , Warszawa | 2 | - | - |
| System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski Lublin | 2 | - | - |
| AGENCJA REKLAMOWA TOP AGNIESZKA ŁUCZAK Włocławek | 1 | 17 387 PLN | 17 387 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa druku i wysyłki kwartalnika 'Kultura Wsi” w roku 2026
2026-08-28 09:21:41Z
ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW
2026-08-21 08:36:26Z
Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+
2026-08-19 14:43:02Z
Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego
2026-08-18 13:05:05Z
Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów
2026-07-28 06:40:37Z
Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów
2026-07-28 06:40:37Z
Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.
2026-07-27 16:48:29Z
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
2026-07-20 11:00:31Z
Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego
2026-07-17 11:17:53Z
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
2026-07-17 09:10:16Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401796 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI
DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001956
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Dewajtis 5
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-815
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@uksw.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/uksw
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1c26bfc-2299-4ef6-baae-fb25649e4f0c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401796
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00015706
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI
DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie druku cyfrowego oraz oprawy publikacji naukowych dla
Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (zwanym dalej „UKSW”). 4.
Szczegółowo przedmiot zamówienia określono w: Załączniku Nr 3 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 79811000-2 - Usługi drukowania cyfrowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-02-284.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Volumina.pl Sp z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522686621
4.3.3.) Ulica: Ks. Witolda 7-9
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.5.) Kod pocztowy: 71-063
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 464815,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00108625/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Aneks zostaje zawarty na podstawie postanowień Umowy w szczególności § 7 ust. 1 pkt 4 (Zmiana terminu realizacji przedmiotu umowy w przypadku niewykorzystania środków finansowych oraz § 8 ust. 1 Umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 8 ust. 1 po zmianie otrzymuje brzmienie: "Umowa zostaje zawarta na kres 12 miesięcy od dnia podpisania Umowy do wykorzystania kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia, jednak nie dłużej niż do dnia 30.06.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 453854,37 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE