Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 104 304 PLN

Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00290993

Numer referencyjny: 6/2026

Zamawiający

FILMOTEKA NARODOWA - INSTYTUT AUDIOWIZUALNY

ul. Wałbrzyska 3/5

02-739 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5213784838

REGON: 367467328

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią w nakładzie 2 000 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 40%
jakość 60%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zapol Sobczyk Sp.k. Szczecin 8520509412

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zapol Sobczyk Sp.k. (Szczecin) Umowa podpisana 104 304 PLN 104 304 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy)

Najniższa cena

1 840 PLN

Średnia cena

92 813 PLN

Najwyższa cena

381 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 2 261 252 PLN 261 252 PLN
SINDRUK Sp. z o.o. Opole 2 - -
Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka Warszawa 2 100 543 PLN 100 543 PLN
Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 2 94 721 PLN 94 721 PLN
Agencja Reklamowa Radna Sp.zo.o. Warszawa 2 27 060 PLN 27 060 PLN
Volumina.pl Sp z o.o. Szczecin 2 - -
Drukarnia s.c. N. Łuczak K. Łuczak Daszewice 2 20 660 PLN 20 660 PLN
ARGRAF Sp. z o.o., , Warszawa 2 - -
System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski Lublin 2 - -
AGENCJA REKLAMOWA TOP AGNIESZKA ŁUCZAK Włocławek 1 17 387 PLN 17 387 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa druku i wysyłki kwartalnika 'Kultura Wsi” w roku 2026

Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-28 09:21:41Z

ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW

Volumina.pl Sp z o.o. -

2026-08-21 08:36:26Z

Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+

Sindruk sp. z o.o. -

2026-08-19 14:43:02Z

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski -

2026-08-18 13:05:05Z

Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów

PHU OLEJNIK Piotr Olejnik 59 952 PLN

2026-07-28 06:40:37Z

Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów

DRUKARNIA SIL VEG DRUK S.C. 180 269 PLN

2026-07-28 06:40:37Z

Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.

Zapol Sobczyk Sp.k. 104 304 PLN

2026-07-27 16:48:29Z

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka -

2026-07-20 11:00:31Z

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski -

2026-07-17 11:17:53Z

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka 100 543 PLN

2026-07-17 09:10:16Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 123 PLN Średnia: 56 146 PLN Max: 395 568 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: FILMOTEKA NARODOWA - INSTYTUT AUDIOWIZUALNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367467328

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wałbrzyska 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-739

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@fina.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://fina.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fef8d577-ab6e-4d84-8fe4-2698c8c30036

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290993

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00209774/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Dostawa gotowych wydawnictw płytowych (Blu-ray) z filmem "Kanał" A. Wajdy w nakładzie 2000 szt.

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fef8d577-ab6e-4d84-8fe4-2698c8c30036

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”) na Platformie e-Zamówienia.
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania oraz adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fef8d577-ab6e-4d84-8fe4-2698c8c30036

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać w pełni aktywowane konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów
w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.
Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. Zamawiający rekomenduje format .pdf lub .doc.
Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:
a) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (i przekazuje się jako załącznik), lub
b) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).
Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje dotyczące RODO zostały zawarte w rozdziale 19 SWZ oraz projekcie umowy.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacje dotyczące RODO zostały zawarte w rozdziale 19 SWZ oraz projekcie umowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 6/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią w nakładzie 2 000 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

32353100-3 - Płyty

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-20

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami:
a) Cena (C) – 40%
b) Jakość (J) – 60% – ocena na podstawie dołączonych do oferty próbek
1) Cena oferty – 40 pkt – łączna cena brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu oferty,
Punkty w kryterium „Cena” (C) zostaną obliczone według następującego wzoru:
C = (Cmin / Cof) × 40 pkt
gdzie:
Cmin – najniższa cena spośród ofert niepodlegających odrzuceniu,
Cof – cena oferty ocenianej.
2) Jakość (J) – 60 pkt – punkty w ramach tego kryterium zostaną przyznane na podstawie oceny jakości próbek dołączonych do oferty, tj.:
a. Wydruku pliku .pdf z materiałem ilustracyjnym i tekstowym udostępnionym przez Zamawiającego na Platformie prowadzonego postępowania w formie fizycznej i dostarczenie go przed upływem wyznaczonego terminu na składanie ofert do siedziby Zamawiającego. Brak próbki jest równoznaczny z otrzymaniem 0 pkt, w aspektach ocenianych w ramach tej próbki.
Wydruk winien nastąpić na oferowanym papierze zgodnym ze specyfikacją określoną w Opisie Przedmiotu Zamówienia, tj. Munken Pure Rough 120 g, wolumen 1,4 lub równoważnym zgodnie z OPZ. Załączona próbka winna zawierać te same elementy, ten sam układ jak w udostępnionym pliku i być wydrukowana w formacie B2.
Zamawiający wymaga dostarczenia trzech egzemplarzy tej samej/jednej wersji próbki. Każdy z egzemplarzy ma być wydrukowany w taki sam sposób i być tej samej jakości. Złożenie różnych wersji próbek bądź mniejszej liczby egzemplarzy będzie skutkowało przyznaniem 0 pkt w aspektach ocenianych w ramach tej próbki.
Wykonawca akceptuje fakt, iż udostępniany plik zawiera materiały objęte ochroną praw autorskich. Materiały nie mogą być rozpowszechnianie, kopiowane lub udostępniane (w tym ich wydruki) w jakiejkolwiek formie z wyjątkiem przypadków w którym ww. działania służą wyłącznie złożeniu oferty w przedmiotowym postępowaniu.
b. Przykładowej realizacji tłoczenia wklęsłego na zadruku wykonanego na opakowaniu lub okładce przez Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia. Brak próbki jest równoznaczny z otrzymaniem 0 pkt, w aspektach ocenianych w ramach tej próbki.
Oceny próbek określonych w kryterium „jakość” dokonają członkowie Komisji – po otwarciu ofert próbki zostaną przekazane członkom Komisji w sposób uniemożliwiający ich identyfikację względem podmiotu, od którego próbki pochodzą. Ocena będzie dokonana komisyjnie (w sposób konsensualny) wedle następujących założeń:
Na podstawie obserwacji dostarczonych próbek, w oparciu o możliwości poznawcze (przez zmysł wzroku) członkowie Komisji poddadzą ocenie następujące aspekty:
Próbka wydruku pliku:
• ostrość druku,
• rozpiętość walorową zdjęć bez efektu bieli papieru w najjaśniejszych polach,
• zróżnicowanie czerni i stopień jej nasycenia w najciemniejszych polach,
• odzwierciedlenie gamy kolorystycznej projektów graficznych,
Próbka realizacji tłoczenia wklęsłego na zadruku:
• dokładność spasowania tłoczenia z zadrukiem,
• głębokość tłoczenia.
Każdy ww. aspekt będzie oceniany w następującej skali:
10 punktów – jakość bardzo dobra,
6 punktów – jakość dobra,
3 punkty – jakość dość dobra,
0 punktów – jakość podstawowa.
Łączna liczba punktów w ramach kryterium „jakość” będzie oceniana w sposób następujący: Zamawiający dokona zsumowania punktów uzyskanych przez daną ofertę w ramach wszystkich ww. aspektów.
Zamawiający informuje, iż przy dokonywaniu oceny danej próbki będzie brał pod uwagę również jakość próbek złożonych w przedmiotowym postępowaniu przez innych Wykonawców w celu ich porównania.
3) Łączna liczba punktów przyznana ofercie zostanie obliczona według wzoru:
P = C + J
gdzie:
P – łączna liczba punktów,
C – liczba punktów w kryterium „Cena”,
J – liczba punktów w kryterium „Jakość”,
Zamawiający wybierze najkorzystniejszą ofertę na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w SWZ, która uzyska największą liczbę punktów.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 40

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: jakość

4.3.6.) Waga: 60

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania na dzień składania ofert wykonawca dołączy do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy, w formie oświadczenia wykonawcy stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

1. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych, służących do oceny złożonych ofert w kryterium „jakość”:
1) Wydruku pliku .pdf z materiałem ilustracyjnym i tekstowym udostępnionym przez Zamawiającego na stronie prowadzonego postępowania (załącznik nr 7 do SWZ) w formie fizycznej i dostarczenie go przed upływem wyznaczonego terminu na składanie ofert do siedziby Zamawiającego. Brak próbki jest równoznaczny z otrzymaniem 0 pkt, w aspektach ocenianych w ramach tej próbki.
Wydruk winien nastąpić na oferowanym papierze zgodnym ze specyfikacją określoną w Opisie Przedmiotu Zamówienia, tj. Munken Pure Rough 120 g, wolumen 1,4 lub równoważnym zgodnie z OPZ.
Załączona próbka winna zawierać te same elementy, ten sam układ jak w udostępnionym pliku i być wydrukowana w formacie B2.
Zamawiający wymaga dostarczenia trzech egzemplarzy tej samej/jednej wersji próbki. Każdy z egzemplarzy ma być wydrukowany w taki sam sposób i być tej samej jakości. Złożenie różnych wersji próbek bądź mniejszej liczby egzemplarzy będzie skutkowało przyznaniem 0 pkt w aspektach ocenianych w ramach tej próbki.
Wykonawca akceptuje fakt, iż udostępniany plik zawiera materiały objęte ochroną praw autorskich. Materiały nie mogą być rozpowszechnianie, kopiowane lub udostępniane (w tym ich wydruki) w jakiejkolwiek formie z wyjątkiem przypadków w którym ww. działania służą wyłącznie złożeniu oferty w przedmiotowym postępowaniu.
2) Przykładowej realizacji tłoczenia wklęsłego na zadruku wykonanego na opakowaniu lub okładce przez Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia.
Brak próbki jest równoznaczny z otrzymaniem 0 pkt, w aspektach ocenianych w ramach tej próbki.
2. Oceny przedmiotowych środków dowodowych (próbek) dokonają członkowie Komisji – po otwarciu ofert próbki zostaną przekazane członkom Komisji w sposób uniemożliwiający ich identyfikację względem podmiotu, od którego próbki pochodzą. Ocena będzie dokonana komisyjnie (w sposób konsensualny) wedle następujących założeń:
1) Na podstawie obserwacji dostarczonych próbek, w oparciu o możliwości poznawcze (przez zmysł wzroku) członkowie Komisji poddadzą ocenie następujące aspekty:
a. Próbka wydruku pliku:
• ostrość druku,
• rozpiętość walorową zdjęć bez efektu bieli papieru w najjaśniejszych polach,
• zróżnicowanie czerni i stopień jej nasycenia w najciemniejszych polach,
• odzwierciedlenie gamy kolorystycznej projektów graficznych,
b. Próbka realizacji tłoczenia wklęsłego na zadruku:
• dokładność spasowania tłoczenia z zadrukiem,
• głębokość tłoczenia.
Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej składane są w celu dokonania oceny ofert na podstawie kryteriów określonych w rozdziale 9, w związku z czym nie podlegają uzupełnieniu.

Uwaga! Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej należy złożyć bezpośrednio w siedzibie Zamawiającego w zamkniętej kopercie, zawierającej nazwę postępowania, numer postępowania i zaadresowanej na Dział Prawny i Zamówień Publicznych ze wskazaniem osoby prowadzącej postępowanie tj. p. Marty Pytlak. Przedmiotowe środki dowodowe w postaci ww. próbek należy dostarczyć przed upływem terminu składania ofert.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Żaden z wykonawców występujących wspólnie nie może podlegać wykluczeniu na podstawie przesłanek określonych w SWZ.
W przypadku wyboru oferty wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zamawiający żąda przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, złożenia kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Informacje dotyczące zmian umowy zostały zawarte w załączniku nr 4 do SWZ - projekt umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-25 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć za pośrednictwem zakładki „Oferty / wnioski” na platformie e-Zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-25 12:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-24

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Termin wykonania zamówienia:
28 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do 20 sierpnia 2026 r. Zamawiający planuje przekazać pliki produkcyjne najpóźniej do 20 lipca 2026 r.
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
15.06.2026
Termin składania ofert
25.06.2026 10:00
Wartość umowy
104 304 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.15
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
79823000-9 (Usługi drukowania i dostawy) 32353100-3 (Płyty) 32353100-3 - Płyty

Okres realizacji

do 2026-08-20