Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 100 543 PLN
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
Zamawiający
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej
Polna 40
00-635 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5272820369
REGON: 368205180
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka | Warszawa | NIP: 9512189583 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka (Warszawa) | Umowa podpisana | 100 543 PLN | 100 543 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79823000-9)
Najniższa cena
1 840 PLN
Średnia cena
92 813 PLN
Najwyższa cena
381 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk | 2 | 261 252 PLN | 261 252 PLN |
| SINDRUK Sp. z o.o. Opole | 2 | - | - |
| Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka Warszawa | 2 | 100 543 PLN | 100 543 PLN |
| Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice | 2 | 94 721 PLN | 94 721 PLN |
| Agencja Reklamowa Radna Sp.zo.o. Warszawa | 2 | 27 060 PLN | 27 060 PLN |
| Volumina.pl Sp z o.o. Szczecin | 2 | - | - |
| Drukarnia s.c. N. Łuczak K. Łuczak Daszewice | 2 | 20 660 PLN | 20 660 PLN |
| ARGRAF Sp. z o.o., , Warszawa | 2 | - | - |
| System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski Lublin | 2 | - | - |
| AGENCJA REKLAMOWA TOP AGNIESZKA ŁUCZAK Włocławek | 1 | 17 387 PLN | 17 387 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa druku i wysyłki kwartalnika 'Kultura Wsi” w roku 2026
2026-08-28 09:21:41Z
ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW
2026-08-21 08:36:26Z
Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+
2026-08-19 14:43:02Z
Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego
2026-08-18 13:05:05Z
Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów
2026-07-28 06:40:37Z
Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów
2026-07-28 06:40:37Z
Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.
2026-07-27 16:48:29Z
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
2026-07-20 11:00:31Z
Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego
2026-07-17 11:17:53Z
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
2026-07-17 09:10:16Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348633 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368205180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 40
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-635
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nawa.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nawa.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa Osoba Prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Nauka i Szkolnictwo Wyższe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2d46705-8742-4a3a-86bc-c8be968c4d97
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348633
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116999/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.3 Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości;
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-46a2473b-9d87-11ee-948d-82b0c04ef850
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 7/usł./2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 894308,94 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81742,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100542,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100542,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100542,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9512189583
7.3.3) Ulica: ul. Jaworzyńska 8 lok. 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-634
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100542,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-04-30Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 100 543 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE