Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 100 543 PLN

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00348633

Zamawiający

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Polna 40

00-635 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5272820369

REGON: 368205180

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka Warszawa NIP: 9512189583

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka (Warszawa) Umowa podpisana 100 543 PLN 100 543 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79823000-9)

Najniższa cena

1 840 PLN

Średnia cena

92 813 PLN

Najwyższa cena

381 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 2 261 252 PLN 261 252 PLN
SINDRUK Sp. z o.o. Opole 2 - -
Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka Warszawa 2 100 543 PLN 100 543 PLN
Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 2 94 721 PLN 94 721 PLN
Agencja Reklamowa Radna Sp.zo.o. Warszawa 2 27 060 PLN 27 060 PLN
Volumina.pl Sp z o.o. Szczecin 2 - -
Drukarnia s.c. N. Łuczak K. Łuczak Daszewice 2 20 660 PLN 20 660 PLN
ARGRAF Sp. z o.o., , Warszawa 2 - -
System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski Lublin 2 - -
AGENCJA REKLAMOWA TOP AGNIESZKA ŁUCZAK Włocławek 1 17 387 PLN 17 387 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa druku i wysyłki kwartalnika 'Kultura Wsi” w roku 2026

Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-28 09:21:41Z

ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW

Volumina.pl Sp z o.o. -

2026-08-21 08:36:26Z

Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+

Sindruk sp. z o.o. -

2026-08-19 14:43:02Z

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski -

2026-08-18 13:05:05Z

Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów

PHU OLEJNIK Piotr Olejnik 59 952 PLN

2026-07-28 06:40:37Z

Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów

DRUKARNIA SIL VEG DRUK S.C. 180 269 PLN

2026-07-28 06:40:37Z

Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.

Zapol Sobczyk Sp.k. 104 304 PLN

2026-07-27 16:48:29Z

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka -

2026-07-20 11:00:31Z

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski -

2026-07-17 11:17:53Z

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka 100 543 PLN

2026-07-17 09:10:16Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 123 PLN Średnia: 56 146 PLN Max: 395 568 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368205180

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Polna 40

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-635

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nawa.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nawa.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Osoba Prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Nauka i Szkolnictwo Wyższe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2d46705-8742-4a3a-86bc-c8be968c4d97

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348633

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116999/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.3 Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości;

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-46a2473b-9d87-11ee-948d-82b0c04ef850

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/usł./2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 894308,94 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81742,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100542,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100542,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100542,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9512189583

7.3.3) Ulica: ul. Jaworzyńska 8 lok. 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-634

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100542,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-04-30
2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
100 543 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79823000-9
79823000-9 (Usługi drukowania i dostawy)