Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00399029

Zamawiający

Województwo Mazowieckie

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 1132453940

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Sindruk sp. z o.o. Opole 541868863

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Sindruk sp. z o.o. (Opole) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79823000-9)

Najniższa cena

1 840 PLN

Średnia cena

92 813 PLN

Najwyższa cena

381 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 2 261 252 PLN 261 252 PLN
SINDRUK Sp. z o.o. Opole 2 - -
Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka Warszawa 2 100 543 PLN 100 543 PLN
Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice 2 94 721 PLN 94 721 PLN
Agencja Reklamowa Radna Sp.zo.o. Warszawa 2 27 060 PLN 27 060 PLN
Volumina.pl Sp z o.o. Szczecin 2 - -
Drukarnia s.c. N. Łuczak K. Łuczak Daszewice 2 20 660 PLN 20 660 PLN
ARGRAF Sp. z o.o., , Warszawa 2 - -
System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski Lublin 2 - -
AGENCJA REKLAMOWA TOP AGNIESZKA ŁUCZAK Włocławek 1 17 387 PLN 17 387 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa druku i wysyłki kwartalnika 'Kultura Wsi” w roku 2026

Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-28 09:21:41Z

ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW

Volumina.pl Sp z o.o. -

2026-08-21 08:36:26Z

Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+

Sindruk sp. z o.o. -

2026-08-19 14:43:02Z

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski -

2026-08-18 13:05:05Z

Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów

PHU OLEJNIK Piotr Olejnik 59 952 PLN

2026-07-28 06:40:37Z

Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów

DRUKARNIA SIL VEG DRUK S.C. 180 269 PLN

2026-07-28 06:40:37Z

Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.

Zapol Sobczyk Sp.k. 104 304 PLN

2026-07-27 16:48:29Z

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka -

2026-07-20 11:00:31Z

Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego

System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski -

2026-07-17 11:17:53Z

Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka 100 543 PLN

2026-07-17 09:10:16Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 123 PLN Średnia: 56 146 PLN Max: 395 568 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Województwo Mazowieckie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015528910

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 26

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 03-719

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazovia.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazovia.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0912c804-fced-4803-9f15-1788f64f1fa7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399029

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 243751-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dotyczy projektu finansowanego ze środków Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Zadanie: KSOW+ w ramach PS WPR na lata 2023-2027 - 2026 rok

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie graficzne, wykonanie składu, korekty, łamania, przygotowania do druku, druk i dostawa publikacji „Domowe przetwórstwo mięsa i wyrób wędlin” oraz druk, dostawa, aktualizacja stopki redakcyjnej, słowa wstępnego, dodanie informacji o Interwencjach PS WPR 2023-2027 i kodów QR publikacji: „Miód bez tajemnic. Praktyczny poradnik stosowania produktów pszczelich”; „Chleb na zakwasie. Przewodnik dla piekarzy domowych”; „Kiszonki. Praktyczny przewodnik dla każdego”; „Wyjątkowe miejsca. Wyjątkowi ludzie. Wyjątkowe smaki. Książka kucharska kół gospodyń wiejskich z województwa mazowieckiego”; „Tradycyjny wyrób sera. Praktyczny przewodnik dla każdego” oraz „Jagodowe superfoods: Od zdrowia do smaku”.

3.9.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

79822000-2 - Usługi składu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

40 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sindruk sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 541868863

4.3.4.) Miejscowość: Opole

4.3.6.) Województwo: opolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 61070,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 487838-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zwiększenie liczby publikacji: „Jagodowe superfoods: Od zdrowia do smaku” z 400 szt. do 800 szt. oraz „Tradycyjny wyrób Sera. Praktyczny przewodnik dla każdego” z 1300 sztuk do 1400 sztuk.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie wartości zamówienia określonego pierwotnie w umowie. W wyniku tej zmiany zwiększeniu uległo wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy (z 61 070,00 zł do 66 908,00 zł) oraz zwiększeniu uległa liczba publikacji: „Jagodowe superfoods: Od zdrowia do smaku” z 400 szt. do 800 szt. oraz „Tradycyjny wyrób Sera. Praktyczny przewodnik dla każdego” z 1300 sztuk do 1400 sztuk

5.4.6.) Wartość zmiany: 5838,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 66908,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 79823000-9
79823000-9 (Usługi drukowania i dostawy) 22100000-1 (Drukowane książki broszury i ulotki) 79822500-7 (Usługi projektów graficznych) 79822000-2 (Usługi składu)