Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00397422

Zamawiający

GMINA SIEROSZEWICE

Sieroszewice, Wielkopolskie

NIP: 6222565007

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

63-400 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami S.A. „MZO”, Ostrów Wielkopolski 6221001188

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami S.A. „MZO”, (Ostrów Wielkopolski) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 128 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)

Najniższa cena

7 668 PLN

Średnia cena

565 048 PLN

Najwyższa cena

4 271 974 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Lubaszu Lubasz 5 - 342 222 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TRANS-KOM" Barbara Rajewska Gostyń 4 - -
Green Petrol Sp. z o.o. Warszawa 3 259 200 PLN 259 200 PLN
Ekos Poznań Sp. z o.o. Poznań 3 48 017 PLN 48 017 PLN
EKO-TOM Turguła Spółka Jawna Owińska 3 30 951 PLN 92 853 PLN
Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 3 4 271 974 PLN 4 271 974 PLN
ORDO AMZA Sp. z o.o. Czerwonak 2 24 894 PLN 49 788 PLN
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "PETER" Ewa Peter Kępno 2 - -
Henryk Sienkiewcz ALKOM Firma Handlowo - Usługowa Poznań 2 - -
SANUS Zakład Handlowo Usługowy Paweł Kmieciak Olin 2 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Odolanów

Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. -

2026-08-31 13:10:51Z

Odbiór, transport i unieszkodliwiane odpadów medycznych z Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. -

2026-08-31 09:20:00Z

Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Kępno w okresie 01.07.2025 ÷ 30.06.2026

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "PETER" Ewa Peter -

2026-08-25 08:36:34Z

„Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Sieroszewice w 2025 r.”

Wielkopolskie Centrum Recyklingu - Sp. z o.o. w Jarocinie -

2026-08-19 08:22:42Z

Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami S.A. „MZO”, -

2026-08-19 08:05:13Z

Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu

PPHU ABBA-EKOMED Sp. z o.o. -

2026-08-14 07:31:38Z

Usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych z posesji, zlokalizowanych na terenie Gminy Bralin

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNO-TRANSPORTOWE "WENCEL" Józef Wencel -

2026-08-12 10:48:45Z

Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych wchodzących w skład zasobu Gostyńskiej Grupy Zakupowej

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TRANS-KOM" Barbara Rajewska -

2026-08-12 09:14:06Z

Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych wchodzących w skład zasobu Gostyńskiej Grupy Zakupowej

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TRANS-KOM" Barbara Rajewska -

2026-08-12 09:10:32Z

Odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytwarzanych w ZZO

Green Petrol Sp. z o.o. -

2026-08-03 08:48:29Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 362 PLN Średnia: 151 413 PLN Max: 1 101 622 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEROSZEWICE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855156

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Ostrowska 65

1.4.2.) Miejscowość: Sieroszewice

1.4.3.) Kod pocztowy: 63-405

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sieroszewice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sieroszewice.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8427ab48-8675-4868-9cd1-4eb93460f170

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397422

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00564408

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług, polegających na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w rozumieniu ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2024 r. poz. 399 ze zm.) Odpady komunalne o kodach 16 80 01,17 02 03, 20 01 08, 20 01 34, będą odbierane i transportowane do instalacji zlokalizowanej pod adresem: ul. im. Mariusza Małynicza 1, Witaszyczki; 63-200 Jarocin prowadzoną przez Wielkopolskie Centrum Recyklingu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Jarocinie, natomiast odpady komunalne o kodach 15 01 01, 15 01 02, 15 01 06, 15 01 07, 15 01 10*, 16 01 03, 17 01 01, 17 01 07, 17 06 04, 17 09 04, 20 01 01, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 21*,20 01 23*, 20 01 32, 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 39, 20 01 99, ex 20 01 99 (zużyte igły, strzykawki, ampułki-strzykawki), ex 20 01 99 (popiół), 20 02 01, 20 03 01, 20 03 07 będą przyjmowane przez stację przeładunkową zlokalizowaną pod adresem: Dobra Nadzieja, Gm. Pleszew, nr działek ewidencyjnych: 4/8 oraz 6/7 prowadzoną przez Wielkopolskie Centrum Recyklingu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Jarocinie, a także zapewnienie właścicielom nieruchomości worków na odpady komunalne zbierane selektywnie oraz kontenerów dla nieruchomości wielolokalowych i PSZOK. Usługa obejmuje zapewnienie przez Wykonawcę dojazdu do punktów trudno dostępnych (drogi gruntowe, drogi wąskie, przebiegające przez tereny zadrzewione, leśne oraz ulice ślepe) szczególnie uciążliwych w okresie wzmożonych opadów deszczu i śniegu zgodnie z przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku

3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami S.A. „MZO”,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221001188

4.3.3.) Ulica: Staroprzygodzka

4.3.4.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

4.3.5.) Kod pocztowy: 63-400

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1196636,71 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00013173/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1196636,71 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 90500000-2
90500000-2 (Usługi związane z odpadami) 90511000-2 (Usługi wywozu odpadów) 90512000-9 (Usługi transportu odpadów) 90513100-7 (Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych)