Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
Zamawiający
33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU
Powidz, Wielkopolskie
NIP: 6670004670
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PPHU ABBA-EKOMED Sp. z o.o. | Toruń | 8790168464 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PPHU ABBA-EKOMED Sp. z o.o. (Toruń) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 128 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)
Najniższa cena
7 668 PLN
Średnia cena
565 048 PLN
Najwyższa cena
4 271 974 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Lubaszu Lubasz | 5 | - | 342 222 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TRANS-KOM" Barbara Rajewska Gostyń | 4 | - | - |
| Green Petrol Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 259 200 PLN | 259 200 PLN |
| Ekos Poznań Sp. z o.o. Poznań | 3 | 48 017 PLN | 48 017 PLN |
| EKO-TOM Turguła Spółka Jawna Owińska | 3 | 30 951 PLN | 92 853 PLN |
| Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne | 3 | 4 271 974 PLN | 4 271 974 PLN |
| ORDO AMZA Sp. z o.o. Czerwonak | 2 | 24 894 PLN | 49 788 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "PETER" Ewa Peter Kępno | 2 | - | - |
| Henryk Sienkiewcz ALKOM Firma Handlowo - Usługowa Poznań | 2 | - | - |
| SANUS Zakład Handlowo Usługowy Paweł Kmieciak Olin 2 | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Odolanów
2026-08-31 13:10:51Z
Odbiór, transport i unieszkodliwiane odpadów medycznych z Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii
2026-08-31 09:20:00Z
Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Kępno w okresie 01.07.2025 ÷ 30.06.2026
2026-08-25 08:36:34Z
„Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Sieroszewice w 2025 r.”
2026-08-19 08:22:42Z
Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
2026-08-19 08:05:13Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
2026-08-14 07:31:38Z
Usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych z posesji, zlokalizowanych na terenie Gminy Bralin
2026-08-12 10:48:45Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych wchodzących w skład zasobu Gostyńskiej Grupy Zakupowej
2026-08-12 09:14:06Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych wchodzących w skład zasobu Gostyńskiej Grupy Zakupowej
2026-08-12 09:10:32Z
Odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytwarzanych w ZZO
2026-08-03 08:48:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392563 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego
w Powidzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310188854
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Powidz-Osiedle 6
1.4.2.) Miejscowość: Powidz
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-430
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.4.7.) Numer telefonu: 261544261
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 33bltr.przetargi@ron.mil.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://33bltr.wp.mil.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5608d42c-48ba-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392563
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00382235
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego
w Powidzu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu (teren zajmowany przez wojska sojusznicze).
3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPHU ABBA-EKOMED Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8790168464
4.3.3.) Ulica: Filomatów Pomorskich 8
4.3.4.) Miejscowość: Toruń
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 72430,90 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00464417/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-03-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 72430,90 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE