Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Sieroszewice w 2025 r.”
Zamawiający
GMINA SIEROSZEWICE
Sieroszewice, Wielkopolskie
NIP: 6222565007
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Wielkopolskie Centrum Recyklingu - Sp. z o.o. w Jarocinie | Wyszki | 617-20-54-982 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wielkopolskie Centrum Recyklingu - Sp. z o.o. w Jarocinie (Wyszki) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 128 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)
Najniższa cena
7 668 PLN
Średnia cena
565 048 PLN
Najwyższa cena
4 271 974 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Lubaszu Lubasz | 5 | - | 342 222 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TRANS-KOM" Barbara Rajewska Gostyń | 4 | - | - |
| Green Petrol Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 259 200 PLN | 259 200 PLN |
| Ekos Poznań Sp. z o.o. Poznań | 3 | 48 017 PLN | 48 017 PLN |
| EKO-TOM Turguła Spółka Jawna Owińska | 3 | 30 951 PLN | 92 853 PLN |
| Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne | 3 | 4 271 974 PLN | 4 271 974 PLN |
| ORDO AMZA Sp. z o.o. Czerwonak | 2 | 24 894 PLN | 49 788 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "PETER" Ewa Peter Kępno | 2 | - | - |
| Henryk Sienkiewcz ALKOM Firma Handlowo - Usługowa Poznań | 2 | - | - |
| SANUS Zakład Handlowo Usługowy Paweł Kmieciak Olin 2 | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Odolanów
2026-08-31 13:10:51Z
Odbiór, transport i unieszkodliwiane odpadów medycznych z Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii
2026-08-31 09:20:00Z
Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Kępno w okresie 01.07.2025 ÷ 30.06.2026
2026-08-25 08:36:34Z
„Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Sieroszewice w 2025 r.”
2026-08-19 08:22:42Z
Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
2026-08-19 08:05:13Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
2026-08-14 07:31:38Z
Usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych z posesji, zlokalizowanych na terenie Gminy Bralin
2026-08-12 10:48:45Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych wchodzących w skład zasobu Gostyńskiej Grupy Zakupowej
2026-08-12 09:14:06Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych wchodzących w skład zasobu Gostyńskiej Grupy Zakupowej
2026-08-12 09:10:32Z
Odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytwarzanych w ZZO
2026-08-03 08:48:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397501 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Sieroszewice w 2025 r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEROSZEWICE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855156
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ostrowska 65
1.4.2.) Miejscowość: Sieroszewice
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-405
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.7.) Numer telefonu: 62-747-24-56
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wcr-jarocin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sieroszewice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8e5229a-3524-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397501
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 401326-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Sieroszewice w 2025 r.”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów
komunalnych pochodzących z terenów nieruchomości zamieszkałych Gminy Sieroszewice
oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Rososzycy, polegająca na: 1)
przyjmowaniu odpadów komunalnych we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę
miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w
sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, 2)
przetworzeniu przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub
unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu
zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami
wynikającymi z dokumentów zamówienia, 3)realizacji obowiązków sprawozdawczo
informacyjnych, 4)realizacji obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji
uprawnień kontrolno weryfikacyjnych, 5)realizacji usług i obowiązków związanych z
wyrażonymi powyżej w pkt (1 4) usługami Poprzez „odpady komunalne” należy rozumieć tak
określone odpady w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz. U. z 2023 r. poz.
1587, dalej: „u.o.”) oraz ustawie z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku
w gminach (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 399, dalej: „u.c.p.g”). Poza zakresem zamówienia
pozostaje realizacja jakichkolwiek usług lub obowiązków względem innych odpadów niż
odpady komunalne. Zakres odpadów komunalnych objętych zamówieniem jak również ich
szacunkową ilość przedstawia Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do
SWZ i Projekt Umowy załącznik nr 3 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-01-01 do 2025-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wielkopolskie Centrum Recyklingu - Sp. z o.o. w Jarocinie
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 617-20-54-982
4.3.3.) Ulica: ul. im. Mariusza Małynicza 1,
4.3.4.) Miejscowość: Wyszki
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-200
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1944653,83 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 155-561121
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1944653,83 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE