Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytwarzanych w ZZO
Zamawiający
URBIS Sp z o.o.
Gniezno, Wielkopolskie
NIP: 7840041944
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Green Petrol Sp. z o.o. | Warszawa | 5621804654 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Petrol Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 128 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2)
Najniższa cena
7 668 PLN
Średnia cena
565 048 PLN
Najwyższa cena
4 271 974 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Lubaszu Lubasz | 5 | - | 342 222 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TRANS-KOM" Barbara Rajewska Gostyń | 4 | - | - |
| Green Petrol Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 259 200 PLN | 259 200 PLN |
| Ekos Poznań Sp. z o.o. Poznań | 3 | 48 017 PLN | 48 017 PLN |
| EKO-TOM Turguła Spółka Jawna Owińska | 3 | 30 951 PLN | 92 853 PLN |
| Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne | 3 | 4 271 974 PLN | 4 271 974 PLN |
| ORDO AMZA Sp. z o.o. Czerwonak | 2 | 24 894 PLN | 49 788 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "PETER" Ewa Peter Kępno | 2 | - | - |
| Henryk Sienkiewcz ALKOM Firma Handlowo - Usługowa Poznań | 2 | - | - |
| SANUS Zakład Handlowo Usługowy Paweł Kmieciak Olin 2 | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy i Miasta Odolanów
2026-08-31 13:10:51Z
Odbiór, transport i unieszkodliwiane odpadów medycznych z Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii
2026-08-31 09:20:00Z
Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie gminy Kępno w okresie 01.07.2025 ÷ 30.06.2026
2026-08-25 08:36:34Z
„Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych gminy Sieroszewice w 2025 r.”
2026-08-19 08:22:42Z
Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Sieroszewice oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
2026-08-19 08:05:13Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne powstających na terenie 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu
2026-08-14 07:31:38Z
Usługa odbierania i transportu odpadów komunalnych z posesji, zlokalizowanych na terenie Gminy Bralin
2026-08-12 10:48:45Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych wchodzących w skład zasobu Gostyńskiej Grupy Zakupowej
2026-08-12 09:14:06Z
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych wchodzących w skład zasobu Gostyńskiej Grupy Zakupowej
2026-08-12 09:10:32Z
Odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytwarzanych w ZZO
2026-08-03 08:48:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374212 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytwarzanych w ZZO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: URBIS Sp z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630952490
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Chrobrego 24/25
1.4.2.) Miejscowość: Gniezno
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urbis@urbis.gniezno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.urbis.gniezno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02faac7f-c3ec-4db6-a829-d756f326422e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374212
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 756073-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytwarzanych w ZZO
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór oraz zagospodarowanie, w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytwarzanych w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie. Oferowany sposób zagospodarowania odpadu musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587). Szacunkowa ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, tj. od daty podpisania do 30.06.2026 r. wyniesie 7 500 Mg. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości
przewidywanych do zagospodarowania odpadów, co nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków.
3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Green Petrol Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5621804654
4.3.3.) Ulica: Jasna 1/307
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-013
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6471900,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 15-47819
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6470916,26 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE