Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 07:00 (Jutro)
Usługa polegająca na opracowaniu graficznym, druku oraz dostarczeniu materiałów informacyjno-edukacyjnych.
Numer referencyjny: MC-ZK/KA/351-35/2026 TP/U
Zamawiający
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
Grzybowska 80/82
00-844 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5262380101
REGON: 016122452
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 55 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy)
Najniższa cena
1 840 PLN
Średnia cena
92 813 PLN
Najwyższa cena
381 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk | 2 | 261 252 PLN | 261 252 PLN |
| SINDRUK Sp. z o.o. Opole | 2 | - | - |
| Stowarzyszeniem Edukacja i Nauka Warszawa | 2 | 100 543 PLN | 100 543 PLN |
| Drukarnia Kolumb Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Katowice | 2 | 94 721 PLN | 94 721 PLN |
| Agencja Reklamowa Radna Sp.zo.o. Warszawa | 2 | 27 060 PLN | 27 060 PLN |
| Volumina.pl Sp z o.o. Szczecin | 2 | - | - |
| Drukarnia s.c. N. Łuczak K. Łuczak Daszewice | 2 | 20 660 PLN | 20 660 PLN |
| ARGRAF Sp. z o.o., , Warszawa | 2 | - | - |
| System - Graf Drukarnia Agencja Reklamowo - Wydawnicza Janusz Laskowski Lublin | 2 | - | - |
| AGENCJA REKLAMOWA TOP AGNIESZKA ŁUCZAK Włocławek | 1 | 17 387 PLN | 17 387 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa druku i wysyłki kwartalnika 'Kultura Wsi” w roku 2026
2026-08-28 09:21:41Z
ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKU CYFROWEGO I OPRAWY PUBLIKACJI DLA WYDAWNICTWA NAUKOWEGO UKSW
2026-08-21 08:36:26Z
Opracowanie graficzne, przygotowanie do druku, wydruk i dostawa publikacji KSOW+
2026-08-19 14:43:02Z
Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego
2026-08-18 13:05:05Z
Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów
2026-07-28 06:40:37Z
Usługa wykonywania druków akcydensowych: cyfrowych i offsetowych na potrzeby Muzeum Narodowego w Warszawie oraz jego Oddziałów
2026-07-28 06:40:37Z
Usługa drukowania i tłoczenia: wydawnictwo dwupłytowe „Kanał” na nośniku Blu-ray wraz z poligrafią.
2026-07-27 16:48:29Z
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
2026-07-20 11:00:31Z
Druk albumu „Fotograf na wojnie. 36 klatek” wraz z dostawą do siedziby Muzeum Powstania Warszawskiego
2026-07-17 11:17:53Z
Usługi drukowania materiałów egzaminacyjnych dla Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
2026-07-17 09:10:16Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407375 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Usługa polegająca na opracowaniu graficznym, druku oraz dostarczeniu materiałów informacyjno-edukacyjnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016122452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grzybowska 80/82
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-844
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mcps@mcps.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcps.com.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna pomocy społecznej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Jednostka organizacyjna pomocy społecznej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa polegająca na opracowaniu graficznym, druku oraz dostarczeniu materiałów informacyjno-edukacyjnych.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d275f944-cdf0-405f-89f8-538b3e46fe03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407375
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
www.mcps.com.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a
Wykonawcami, w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się
elektronicznie za pośrednictwem Platformy Zakupowej, o której mowa w § 1 SWZ, i formularza „Wyślij wiadomość do
zamawiającego” dostępnego na stronie Platformy dotyczącej danego postępowania. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń,
wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy Zakupowej poprzez kliknięcie
przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do
Zamawiającego. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z Platformy Zakupowej znajdują się w zakładce „Instrukcje dla
Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) stały dostęp do sieci Internet o
gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB RAM, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac OS X 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0.,
4) włączona obsługa JavaScript,
5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
6) Platforma Zakupowa działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8,
7) oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę Zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu
lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: MC-ZK/KA/351-35/2026 TP/U
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa polegająca na opracowaniu graficznym, druku oraz dostarczeniu materiałów informacyjno-edukacyjnych.
4.2.6.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
64100000-7 - Usługi pocztowe i kurierskie
79553000-5 - Komputerowe usługi wydawnicze
79822000-2 - Usługi składu
79970000-4 - Usługi publikacji
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wspólne ubieganie się o udzielenie zamówienia (np. konsorcja, spółki cywilne, etc.):1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2) W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do
reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo
do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3) Zamawiający nie określa wymagań związanych z realizacją niniejszego zamówienia
w odniesieniu do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w inny sposób niż w odniesieniu do
pojedynczych Wykonawców.
4) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia określone w ust. 1 powyżej warunki
udziału w postępowaniu winien spełniać Wykonawca samodzielnie lub jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
5) W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy
wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają
roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
W kontekście takiej sytuacji Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie,
z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.
6) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia odnośnie żadnego z tych Wykonawców
nie mogą istnieć podstawy wykluczenia wskazane w §9 SWZ.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Oprócz zmian dopuszczalnych ustawą Pzp, Zamawiający przewiduje zmiany wskazane we wzorze umowy, który stanowizałącznik nr 2 do SWZ
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami w formie elektronicznej lub postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, za pośrednictwem Platformy Zakupowej, zgodnie z dostępną na Platformie Zakupowej instrukcją, wskazaną w § 15 ust. 2 SWZ
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 10:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-02
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- 03.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
21 dni