Wyrok KIO IX Ca 497/09
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- IX Ca 497/09
- Organ wydający
- Sąd Okręgowy w Olsztynie
- Rodzaj dokumentu
- wyrok
- Data wydania
- 11.09.2009
- Przewodniczący
- Krystyna Gradowska
- Sposób rozstrzygnięcia
- oddalone
Zamawiający
- Miejscowość
- Bartoszyce
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Kluczowe przepisy ustawy Pzp
Zagadnienia merytoryczne
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze IX Ca 497/09 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 11 września 2009 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A. z siedzibą w Bartoszyce w trybie przetarg nieograniczony. Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: oddalenie skargi. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 198 ust. 2.
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. akt IX Ca 497/09
WYROK
W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Dnia 11 września 2009 r.
Sąd Okręgowy w Olsztynie IX Wydział Cywilny Odwoławczy
w składzie:
Przewodniczący: SSO Krystyna Gradowska
Sędziowie: SO Mirosław Wieczorkiewicz
SO Ewa Dobrzyńska-Murawka (spr)
Protokolant: stażysta Sylwia Witkowska
po rozpoznaniu w dniu 4 września 2009 r. w Olsztynie
na rozprawie
sprawy ze skargi ORLEN PETROCENTRUM Spółka z o.o. z siedzibą w Płocku
z udziałem zamawiającego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej S.A.
z siedzibą w Bartoszycach
od wyroku Krajowej Izby Odwoławczej w Warszawie
z dnia 8 czerwca 2009 r., sygn. akt KIO/UZP 661/09,
oddala skargę.