Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych
Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.
15 orzeczeń w bazie
V Ca 4001/13
W dniu 9 grudnia 2012 r. Hewlett-Packard Polska Sp. z o.o. wniósł skargę na wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 19 listopada 2013 r. w sprawie KIO 2550/13. Zarządzeniem z dnia 19 grudnia 2013 r. pełnomocnik skarżącego został wezwany do uzupełnienia braków formalnych skargi poprzez wskazanie wartości przedmiotu zaskarżenia w terminie 7 dni pod rygorem odrzucenia skargi....
V Ca 2112/12
W dniu 16 lipca 2012 r. Zeto Świdnica sp. z o.o. wniósł skargę na wyrok Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 26 czerwca 2012 r. w sprawie KIO 1256/12. Zarządzeniem z dnia 13 września 2012 r. pełnomocnik skarżącego został wezwany do uzupełnienia braków formalnych skargi m.in. poprzez uiszczenie opłaty w wysokości 75.000 zł w terminie 7 dni pod rygorem odrzucenia skargi....
V Ca 269/12
Skarga podlega odrzuceniu. Pismem z 30 marca 2012r. skarżący wniósł o zwolnienie od opłaty od skargi. Postanowieniem z 15 maja 2012r. sygn. akt. V Ca 269/12 Sąd Okręgowy oddalił wniosek AGN Polska Sp. z o.o. w Warszawie zwolnienie od kosztów. Zgodnie z art. 112 ust. 2 ustawy z 28 lipca 2005r....
V Ca 269/12
Skarga podlega odrzuceniu. Pismem z 30 marca 2012r. skarżący wniósł o zwolnienie od opłaty od skargi. Postanowieniem z 15 maja 2012r. sygn. akt. V Ca 269/12 Sąd Okręgowy oddalił wniosek AGN Polska Sp. z o.o. w Warszawie zwolnienie od kosztów. Zgodnie z art. 112 ust. 2 ustawy z 28 lipca 2005r....
V Ca 359/11
Zgodnie z art. 112 ust. 2 ustawy z 28 lipca 2005 r. o kosztach sądowych w sprawach cywilnych, jeżeli wniosek o zwolnienie od kosztów sądowych zgłoszony przed upływem terminu do opłacenia pisma został prawomocnie oddalony, przewodniczący wzywa stronę do opłacenia złożonego pisma, na podstawie art. 130 k.p.c. Jednakże zważywszy na fakt, iż w przedmiotowej sprawie skarżącego reprezentuje profesjonalny pełnomocnik....
V Ca 387/11
Postanowieniem z 5 stycznia 201 lr. wydanym w sprawie KIO 2755/10 Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołanie Instytutu Biotechnologii Surowic i Szczepionek Biomed S.A. w Krakowie i w pkt 2 orzekło o kosztach postępowania w ten sposób, że kosztami postępowania obciążyła Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek Biomed S.A....
V Ca 1187/09
Odwołujący posiada interes prawny w korzystaniu ze środków ochrony prawnej, o którym stanowi art. 179 ust. 1 Pzp, gdyż środki ochrony prawnej przysługują każdemu podmiotowi, którego interes prawny w uzyskaniu zamówienia dozna lub chociażby zostaje zagrożony doznaniem uszczerbku w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów Pzp....
V Ca 794/09
Zamawiający Komenda Główna Policji w Warszawie wszczął postępowania o udzielenia zamówienia publicznego,. w trybie przetargu nieograniczonego, na dostawy 69.000 kompletów bielizny termoaktywnej zimowej. Pismem i. dnia 2$ sLycznia 2009 r. zamawiający poinformował Konsorcjum firm: Zakład Produkcji Konfekcji Odzieżowej i Bicliźnjarsktej Argos Grażyna Korytowska, Rokiet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-I-Iandlowo- Usłtigowc Michał Siuda, Ewelina Siuda-Winiarska Spółkę jawną, Rek-Swed Spółkę z o-o. o wyk...
V Ca 179/09
?"yr' i l - ' U V / W dniu 14 stycznia 2009 roku skarżący Compfort Meridian Sp. z o.o. w Warszawie //$5 r : >' z '"—-''wniósł do Sądu Okręgowego w Warszawie skargę na wyrok Krajowej Izby Gospodarczej z dnia 23 grudnia 2008 roku, sygn. akt KIO/UZP 1429/08, doręczony skarżącemu w dniu 5 stycznia 2009 r., a dotyczący postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zakup oprogramowania antywirusowego z 12 miesięcznym supportem producenta, nr postępowania DPZP-2610-24-2008....